Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya-mizhpanelnix-shviv

Теплозбереження — пріоритетне завдання в нашій державі. У енергоекономії сьогодні зацікавлені юридичні та приватні особи. Для вирішення поставлених завдань зазвичай використовується комплексний підхід. Одним з його напрямків є герметизація міжпанельних швів .

Проблема протягів, вогкості і цвілі в квартирі, офісі знайома власникам нерухомості в панельних спорудах. Через рассохшиеся шви атмосферна волога проникає в приміщення. У результаті створюється середу, оптимальна для розмноження бактерій. Цвіль, настільки частий гість в сучасних квартирах, підступна. Вона є аж ніяк не естетичної проблемою. Пліснява здатні викликати бронхо-легеневі та системні захворювання. Позбавлення від непрошених сусідів прискорить створення для них несприятливих умов проживання.

Для чого потрібна герметизація?

Герметизація міжпанельних швів як вид гідроізоляційних робіт дозволяє зміцнити панельну, блокову структуру будови. В результаті підвищується термін експлуатації будинку, оптимізується витрата енергоресурсів.Герметизація стиків блоків і плит забезпечує надійний захист від протікання. Відразу після виконання робіт в приміщеннях стає помітно тепліше і сухіше.

Технологія герметизації

Ми пропонуємо герметизацію стиків зовні будинків методом промальпа. Технологія проведення робіт може відрізнятися в залежності від стану швів. Герметизація деформаційного шва виробляється часткова або повна. У першому випадку (якщо внутрішнє заповнення не ушкоджене) на матеріал наноситься спеціальний герметик, що забезпечує захист від атмосферної вологи. Повна герметизація міжпанельних швів припускає видалення зношеного герметика, утеплювача, заповнення шва екологічно чистим матеріалом пористої структури (найчастіше з спіненого поліетилену), створення «гідрозамків» за допомогою монтажної піни, ізоляція сучасним герметиком. При необхідності шви можуть перед заповненням оброблятися антисептичними засобами.

Всі роботи виконуються професійними фахівцями.Технологія передбачає застосування перевірених практикою матеріалів. Ми гарантуємо якість робіт.

Додаткові послуги

Компанією  також пропонується герметизація балконів , віконних прорізів з зовнішньої сторони будівлі. Роботи проводяться з використанням спеціального теплоізолюючого герметика. При цьому заповнюються стики окремих елементів балконів, лоджій, стик конструкцій зі стіною будинку, відливами і козирками. При гідроізоляції балконів на верхніх поверхах виконуються також покрівельні роботи. Вибір матеріалу для покрівлі залишається за замовником.

При герметизації вікон відновлюється щільність швів між рамною конструкцією і стіною. Причиною протікання і протягів найчастіше є неякісний монтаж систем скління. герметизація міжпанельних швів фахівцями промальпа припускає якісне заповнення швів спеціальним герметиком. На відміну від стандартної монтажної піни, він володіє атмосферостойкостью і є водонепроникним.

Послуги з герметизації носять всесезонний характер. Замовити їх ви можете за телефоном:  +38 (067) 466-77-49 


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>