Закладення та утеплення міжпанельних швів

Закладення міжпанельних швів – дуже важливий елемент у будівництві будинку та забезпечення його теплоізоляції і гідроізоляції. Розрізняють три види закладення міжпанельних швів. Критерієм виділення їх служить характер розташування утеплювача в огороджує пристрої. Далі, ми розглянемо різні типи герметизації і утеплення міжпанельних швів.

1. В даній системі утеплювач знаходиться з внутрішньої сторони огороджує споруди. Недоліки такого утеплення полягають в тому, що зменшується загальна площа житлового приміщення, і воно вимагає обов’язкового додаткового фінансового вкладення. Якщо цього не зробити, то не буде досягнута головна мета закладення міжпанельних швів, і між утеплювачем і внутрішньою стіною буде накопичуватися волога, а це в подальшому знизить теплоізоляцію і призведе до появи плісняви та грибків у вашій квартирі.

2. Другий спосіб закладення міжпанельних швів передбачає розташування утеплювача в центрі між внутрішньою і зовнішньою стороною стіни, а саме усередині конструкції. Цей спосіб називається колодцевая кладка. Огороджувальні спорудження складається в цьому випадку з паралельних стінок, які міцно з’єднані між собою. Простір між ними заповнюється утеплювачем. Внутрішня стінка такої споруди при закладення міжпанельних швів промисловими альпіністами грає роль несучої, а зовнішня просто захищає матеріал, який служить утеплювачем, від атмосферних опадів і інших шкідливих дій навколишнього середовища. Головна перевага такої системи в тому, що її можна встановлювати взимку, коли на вулиці мінусова температура. Наші досвідчені промислові альпіністи виконають закладення міжпанельних швів якісно, надійно та швидко. У нас працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, що знають всі нюанси висотних робіт. Недолік цієї системи полягає в тому, що під таке огороджувальні спорудження потрібно більш потужний фундамент. Також вся волога збирається між стінками, а це призводить до прискореного старіння огороджує споруди.

3. В даній системі утеплювач поміщають на зовнішню сторону огороджує споруди. Таким чином, можна зробити легку і міцну конструкцію. Товщина утеплювача визначається виходячи з того, щоб зони збору вологи і основного перепаду температур повинні розташовуватися всередині самої теплоізоляційної плити. Використовуючи такий вид закладення міжпанельних швів, необхідно приховати утеплювач від впливу зовнішніх факторів, наприклад, дощу. У висотних роботах розрізняють два способи такого захисту:

– З допомогою захисного екрану, який утворює теплоізоляційну систему з вентильованим фасадом.

– З допомогою штукатурного захисно-декоративного шару, який утворить багатошарову систему «мокрого типу».

Відправити заявку на герметизацію швів

Вентильований фасад являє собою складну інженерну конструкцію. Тому такий спосіб вважається більш дорогим. Плюс такий закладення міжпанельних швів в тому, що її можна робити взимку, коли на вулиці стоїть від’ємна температура. Не можна застосовувати такий спосіб ремонту міжпанельних швів для будинків зі складною формою фасаду або при реконструкції історичних об’єктів.

Багатошарова система «мокрого типу» застосовується у багатьох європейських країнах. Це дуже проста закладення міжпанельних швів. Її може виконати будь-промисловий альпініст, який має відповідний допуск. Багатошарова система у висотних роботах поділяється в залежності від класу пожежної безпеки.

– клас А1. Використовуються негорючі мінеральні матеріали без полімерних добавок.

– клас А2. Використовуються негорючі мінеральні матеріали з полімерними добавками.

– клас В1. Використовуються важкогорючі матеріали.

Утеплення та герметизація швів у панельних будинках – вид робіт, який необхідно проводити не рідше одного разу на 8-10 років. Своєчасно проведена герметизація дозволить заощадити значні кошти на ремонт і зменшить втрати тепла в зимовий період.

Перед початком робіт кваліфіковані промислові альпіністи проведуть діагностику стану міжпанельних швів і запропонують оптимальний варіант утеплення та герметизації, стосовно до Вашій квартирі.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>