/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Герметизація балкона: усуваємо протечку

  Герметизация швов / 24 ноября, 2019

  Багато людей стикалися з проблемою гідроізоляції дерев’яних балконів, особливо актуально це після того, коли починає танути сніг, або після минулого дощу, коли на балконі з’являється протікання. Як правило, проблеми з гідроізоляцією виникають із-за економії з боку будівельників на герметика під час зведення будівлі, але, тим не менш, не потрібно впадати у відчай, адже герметизація балкона може бути виконана в будь-який момент.

  Процес гідроізоляції балкона це не тільки банальна герметизація швів і балконних примикань, це ще й пристрій зовнішнього відпливу, і нанесення на елементи з дерева на балконі рами і особливих водовідштовхувальних складів. Крім того, гідроізоляція дерев’яного балкону включає в себе обробку деревини спеціальним антисептиком, який захищає її від виникнення цвілі і грибка, що для дерева дуже небажано.

  Жителям верхніх поверхів можна порекомендувати зробити додатковий похилий козирок над плитою балконного перекриття. Це найпростіший спосіб уникнути скупчування снігу і талої води на даху балкона, а отже, дозволяє попередити можливу протечку. Герметизація балкона починається з усунення можливих причин попадання вологи всередину.

  При монтажі козирка над балконом, необхідно ретельно закрити примикання до стіни герметизуючої мастикою. У цьому Вам допоможуть промислові альпіністи. Правильно виконана закладення швів і герметизація балкона – застава тепла і затишку у Вашому будинку.

  Відправити заявку на герметизацію балкона

  Додаткову гідроізоляцію вашому балкону може дати установка на рамах пластикового профілю, а також подвійного склопакета, який здатний забезпечити максимальний захист вашого балкона від проникнення води. При цьому так само необхідно захистити примикання віконних рам до стіни з зовнішньої сторони. Установники вікон зазвичай заповнюють віконні примикання монтажною піною, яка з часом перетворюється на потерть під впливом ультрафіолету. Всі стики необхідно додатково промазати герметиком з зовнішньої сторони.

  Скління балкона особливими мансардними рамами також буде не зайвим. Мансардні рами, які застосовуються в даному випадку, мають хороші гідро — і теплоізоляційні властивості, а крім того, вони оснащені досить зручними пристроями для фіксації і відкривання, що теж важливо.

  Протечку легше попередити, ніж боротися з її наслідками. Герметизація балкона і закладення міжпанельних швів – комплексна послуга, яку надають промислові альпіністи. Безумовно, можна написати заяву в експлуатуючу організацію, і кілька років чекати реакції на нього. За цей час цвіль і грибок з комфортом влаштуються в Вашій оселі.

  При зверненні в спеціалізовані організації, промислові альпіністи виконають герметизацію балкона протягом декількох днів. Ви отримаєте гарантію тепла і затишку у Вашому будинку. Герметизація балкона в квартирі – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку висотних робіт.

  Оставить ответ

  К Началу