Герметизація балкона: усуваємо протечку

Багато людей стикалися з проблемою гідроізоляції дерев’яних балконів, особливо актуально це після того, коли починає танути сніг, або після минулого дощу, коли на балконі з’являється протікання. Як правило, проблеми з гідроізоляцією виникають із-за економії з боку будівельників на герметика під час зведення будівлі, але, тим не менш, не потрібно впадати у відчай, адже герметизація балкона може бути виконана в будь-який момент.

Процес гідроізоляції балкона це не тільки банальна герметизація швів і балконних примикань, це ще й пристрій зовнішнього відпливу, і нанесення на елементи з дерева на балконі рами і особливих водовідштовхувальних складів. Крім того, гідроізоляція дерев’яного балкону включає в себе обробку деревини спеціальним антисептиком, який захищає її від виникнення цвілі і грибка, що для дерева дуже небажано.

Жителям верхніх поверхів можна порекомендувати зробити додатковий похилий козирок над плитою балконного перекриття. Це найпростіший спосіб уникнути скупчування снігу і талої води на даху балкона, а отже, дозволяє попередити можливу протечку. Герметизація балкона починається з усунення можливих причин попадання вологи всередину.

При монтажі козирка над балконом, необхідно ретельно закрити примикання до стіни герметизуючої мастикою. У цьому Вам допоможуть промислові альпіністи. Правильно виконана закладення швів і герметизація балкона – застава тепла і затишку у Вашому будинку.

Відправити заявку на герметизацію балкона

Додаткову гідроізоляцію вашому балкону може дати установка на рамах пластикового профілю, а також подвійного склопакета, який здатний забезпечити максимальний захист вашого балкона від проникнення води. При цьому так само необхідно захистити примикання віконних рам до стіни з зовнішньої сторони. Установники вікон зазвичай заповнюють віконні примикання монтажною піною, яка з часом перетворюється на потерть під впливом ультрафіолету. Всі стики необхідно додатково промазати герметиком з зовнішньої сторони.

Скління балкона особливими мансардними рамами також буде не зайвим. Мансардні рами, які застосовуються в даному випадку, мають хороші гідро — і теплоізоляційні властивості, а крім того, вони оснащені досить зручними пристроями для фіксації і відкривання, що теж важливо.

Протечку легше попередити, ніж боротися з її наслідками. Герметизація балкона і закладення міжпанельних швів – комплексна послуга, яку надають промислові альпіністи. Безумовно, можна написати заяву в експлуатуючу організацію, і кілька років чекати реакції на нього. За цей час цвіль і грибок з комфортом влаштуються в Вашій оселі.

При зверненні в спеціалізовані організації, промислові альпіністи виконають герметизацію балкона протягом декількох днів. Ви отримаєте гарантію тепла і затишку у Вашому будинку. Герметизація балкона в квартирі – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку висотних робіт.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>