Чим герметизують міжпанельні шви

Пропонуємо Вашій увазі короткий опис двох найбільш популярних різновидів герметика – поліуретанового і тиоколового, із зазначенням їх функціональних особливостей, переваг і недоліків. Цей корисний і цікавий матеріал можуть використовувати у підготовці до роботи як промислові альпіністи, так і інші фахівці, наприклад, верхолази, які здійснюють ремонт фасадів будівель.

Поліуретановий герметик – це еластична склеювальна маса, призначена для герметизації та з’єднання різноманітних матеріалів. Бетон або дерево, пластмаса або метал, камінь, кераміка – всі ці матеріали чудово склеюються поліуретановим герметиком. Володіючи високим ступенем адгезії, міжпанельні шви і стики, заповнені поліуретановим герметиком, стійкі до впливу корозії, здатні витримувати УФ випромінювання та інші агресивні впливи навколишнього середовища.

Сфера застосування поліуретанового герметика обширна. Поліуретановий герметик – це ідеальний матеріал для з’єднання бетонних поверхонь з металевими або дерев’яними, тому він широко застосовується в будівництві для оформлення міжпанельних і покрівельних швів. З’єднання популярних в наш час збірних блоків будинків не обходиться без поліуретанового герметика. Верхолази повсюдно застосовують цей вид мастики для закладення швів і примикань.

Відправити заявку на герметизацію міжпанельних швів

Останнім часом поліуретановий герметик витісняє популярний силіконовий герметик. Силікон, будучи більш пружним, ніж поліуретан, часто лопається при випадковому механічному впливі. Реставрувати силіконовий стик практично неможливо, тому що адгезія у силікону до свого полимеризованному аналогу відсутня. Залишається тільки механічне видалення пошкодженого герметика із стику, причому доводиться повністю очищати шов від герметика. Після такої складної і копіткої роботи заповнювати повторно стик силіконовим герметиком не має сенсу, перевага віддається поліуретанове герметику.

Промислові альпіністи та верхолази при роботі з поліуретановим герметиком повинні враховувати деякі його особливості. Незважаючи на те, що часовий період тужавіння цього виду герметика не великий, повне застигання поліуретану при товщині шару 3 мм відбувається після 20 годин. Кислотно-лужну дію на поліуретанове з’єднання можливо, якщо концентрація солей і кислот не буде перевищувати 10%. Поліуретановий герметик відноситься до їдким і токсичних речовин, тому працювати з ним слід тільки в захисних рукавичках і респіраторі. При роботі на фасаді, промислові альпіністи повинні приймати додаткові заходи безпеки.

Тиоколовый герметик або полисульфидный герметик відноситься до двокомпонентним видами герметизуючих мастик. Переваги його над усіма іншими видами герметиків очевидні. Тиоколовый герметик займає перше місце по міцності, довговічності та еластичності. Відмітна особливість цього виду герметиків полягає в тому, що він здатний витримувати агресивний вплив кислот, часток бензольними ряду і технічного масла будь-якого виду. Виходячи з вищесказаного, пріоритетна сфера застосування тиоколового герметика – місця, що примикають до автострадах, а саме – бензоколонки, гаражі, автостоянки і т. д. Не поганий результат досягається і при герметизації міжпанельних швів у житлових будинках. Верхолази з успіхом використовують такі герметики при роботах в складних умовах.

Тиоколовый герметик має просто неперевершені технічні дані – він витримує температури від – 60 до + 120 градусів за Цельсієм. Граничний термін служби тиоколового герметика – 25 років. Промислові альпіністи можуть застосовувати його для промазки стиків металоконструкцій темного кольору, які найбільш схильні до нагрівання на сонці.

Останнім часом тиоколовый герметик знайшов широке застосування у виробництві енергозберігаючих склопакетів, де камери між стеклами заповнюються спеціальним газом. Тиоколовый герметик надійно герметизує заповнені газом камери.

Тиоколовый герметик вимагає підготовки перед експлуатацією необхідно змішування основи з отвердительным компонентом. Промислові альпіністи зазвичай використовують для замішування компонентів будівельний міксер або електродриль зі спеціальною насадкою. Після змішування всі роботи з тіоколовим герметиком повинні бути проведені протягом двох годин, саме це максимальний часовий період його активності. Час повного застигання герметика – 48 годин.

Промислові альпіністи застосовують у своїй роботі найсучасніші матеріали і технології, що дозволяє знижувати собівартість і збільшувати гарантійний термін на всі виконані роботи. Верхолази – одні з основних споживачів герметиків для закладення міжпанельних швів в Києві.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>