Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya_mizhpanelnix_shviv_2

Промисловий альпінізм в сфері утеплення багатоповерхових будівель

Питання збереження тепла всередині будівлі в холодний період року є одним з найважливіших при експлуатації будинків панельного типу. Панельна зборка будинків являє собою зведення будови з окремих залізобетонних панелей, які і складають цілісну конструкцію. При укладанні бетонних конструкцій між окремими панелями залишаються щілини, які обробляються спеціальною мастикою. З часом цей з’єднувальний матеріал втрачає придатність, а термоізоляція будівлі стає незадовільною.

На допомогу приходить герметизація міжпанельних швів — процедура, яка є особливо актуальною для суворого російського клімату. Процес герметизація міжпанельних швів проводився в плановому порядку, відповідно до графіка капітальних ремонтів.

Погана міжпанельних теплоізоляція — це істотні тепловтрати, це також руйнування фасаду будівлі, освіта вогкості і цвілі в зруйнованих швах.

Сьогодні ремонту будинку за рахунок держави можна чекати дуже довго, тому багато хто воліє взяти ситуацію у свої руки і «утеплитися» самостійно. Причому роблять це по-різному. Одні встановлюють додаткові секції радіаторів, інші утеплюють простір квартири зсередини.

Однак щоб повноцінно вирішити проблему, необхідно виявити і усунути причину її появи. Саме тому багато жителів панельних багатоповерхівок вдаються до герметизації міжпанельних швів в індивідуальному порядку. Для того, щоб виконати цю процедуру, необхідно забезпечити роботу бригади фахівців зовні будівлі. Висотні роботи в Києві дозволяють ефективно вирішувати проблему герметизації як для окремих квартир, так і для цілої будівлі.

 Промисловий альпінізм як ефективний спосіб герметизації міжпанельних швів

Якщо для керуючих компаній вигідна герметизація всієї будівлі одночасно, то власнику окремої квартири зовсім не обов’язково чекати централізованого ремонту. Можна замовити послугу з утеплення в індивідуальному порядку. Промисловий альпінізм в Києві є одним з найбільш популярним і ефективним методом висотних робіт. З допомогою досвідчених фахівців-висотників з компанії prom-alp.kiev.ua можна виконати герметизацію швів для одного поверху, окремої квартири або цілого будинку. При цьому ціна питання є більш ніж помірною.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>