Зовнішнє утеплення квартир і фасадів альпіністами в Києві
У зв’язку з специфікою Київського клімату і постійно зростаючою вартістю енергоносіїв, виникає необхідність гранично ефективно зберігати тепло усередині приміщення.

Саме тому не викликає подиву стабільно висока затребуваність в Києві послуг з утеплення квартир та фасадів.

Однак утеплення будинку завдання непросте і вимоглива до кваліфікації фахівців. Неправильний розрахунок теплоізоляції, використання низькоякісних матеріалів, вибір непрофесійного виконавця робот може призвести до погіршення технологічних характеристик фасадної системи, зниження терміну її служби і невідповідності естетичним вимогам замовника.

Звертаючись до нас, Ви отримує гарантовано ефективне зовнішнє утеплення квартир і вдома, відповідальність в охороні праці та протипожежної безпеки, наші фахівці пройшли обов’язкову сертифікацію у виробників теплозберігаючих матеріалів, і закріпили свої навики за роки роботи в нашій компанії.
Утеплення фасаду будинку — розрахункова вартість

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна, грн.

Підготовка поверхні фасаду під утеплення (цокольний профіль з кріпленням)
м. пог.
від 100

Утеплення фасаду з використанням мінераловатної плити або пінополістиролу
м. кв.
від 120

Монтаж влагозащитной мембрани
м. кв.
від 30

Монтаж панелей вентильованого фасаду
м. кв.
від 900

Облицювання фасаду металевими касетами (алюкобонд)
м. кв.
від 1000

Вирівнювання поверхні мокрого фасаду після утеплення (штукатурка)
м. кв.
від 120

Облицювання фасаду сендвіч-панелями
м. кв.
від 900

На сьогоднішній день утеплення фасадів квартир та будинків у Києві набуває все більшої актуальності і необхідність.

Переваги утеплення фасаду будинку:

підвищення комфортабельності житла (у зимову пору року в будинку буде дуже тепло, а влітку — свіжо і прохолодно);
зменшення витрат на опалювальні послуги (оскільки плата за них в Києві щорічно підвищується, то це досить вагомий аргумент);
відсутність ймовірності виникнення цвілі і грибка на поверхні стін всередині приміщення (це допоможе зберегти здоров’я мешканцям);
підвищення звукоізоляційних характеристик стін.

Утеплення стін пінопластом — переваги системи
Система утеплення стін пінопластом прийшла до нас з Європи, поряд з утепленням пінополістиролом або мінеральною ватою. Такий метод дозволяє підвищити рентабельність роботи систем опалення, заощаджуючи при цьому більше 50% капіталовкладень, у порівнянні з іншими методами утеплення.

Пінопласт — це цілком доступний матеріал, який дуже простий в монтажі, а захист від впливу зовнішнього середовища забезпечує не гірше дорогих систем утеплення. Пінопласт сприяє високому рівню теплоізоляції. Так, 10-12 см пінопласту порівняти за властивостями з 4 м залізобетонної, 2 м цегляної або 1,5 м дерев’яної стіни, при чому його маса на порядок нижче.

Пінопласт — оптимальний матеріал для будівельних робіт. Він практично невагомий, піддається будь-яким видам обробки, безпечний для мешканців, не боїться бактерій і забезпечує хорошу звукоізоляцію. У холодному кліматі він використовується для утеплення, а в жаркому — з метою захисту від сонця. Більше того, вас більше не потривожить грибок і вогкість в квартирі.

Компанія ТОВ «prom-alp.kiev.ua» виконує якісне утеплення стін зовні в Києві. Ціни на зовнішнє утеплення квартир залежать від ряду факторів і прораховуються індивідуально під кожне замовлення, виходячи з витрати матеріалу і обсягу виконаної роботи.
Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Гидроизоляция фасада

gidroizoliatsia

Большинство современных строительных материалов, используемых, имеют пористую поверхность, позволяет стенам здания, так сказать, «дышать». Но вместе с воздушными потоками вглубь стен может проникать влага, причем, как изнутри, так и снаружи.

Читати далі

Утепление балконов

uteplenie-balkona

Утепление балконов   или   лоджий   не простая задача. И если ее качественно решать, то нужно говорить обо всем комплексе работ связанных с   реконструкцией   балкона   или   лоджии.

Начинать нужно с ремонта бетонной плиты, потому что она есть основа или  фундамент  вашего    балкона.

Читати далі

Утепление квартир и домов

uteplenie

Каждый человек по-своему представляет составляющие комфортного проживания. Удобная мебель, современная техника, стильные предметы интерьера теряют свою несомненную привлекательность, если в квартире холодно. Одной из важнейших составляющих комфорта и уюта в квартире есть теплота и благоприятный микроклимат.

Читати далі

Утепление фасада дома пенопластом

uteplenie

Одной из составляющих комфорта и уюта в любом доме или квартире в  Киеве   есть приятный микроклимат, тепло в зимнее время и прохлада в летнее время, отсутствие сырости и плесени. Основным источником тепла в стандартных квартирах служат батареи централизованного отопления.

Читати далі

Утеплення балкона зовні альпіністами

Uteplenie_balkonov

Зовнішнє утеплення балкона або лоджії найбільш якісно можуть виконати тільки промислові альпіністи, висотники. Дуже часто нам доводилося переробляти утеплення балкона після працівників, які намагалися утеплити балкон з приміщення.

Мало того, що таке утеплення балкона буде неякісно, ​​тому що людина фізично не може дістати до всіх ділянок, просто нахилившись, це ще й небезпечно. Не піддавайте своє життя і чи життя інших людей на небезпеку і звертайтеся до фахівців.

Читати далі

Утеплення балконів, лоджій зовні в Києві

Uteplennya-balkoniv

Як утеплити балкон зовні?. Що краще – зовнішнє утеплення балконів, лоджій або утеплення балконів зсередини.

Чим краще утеплювати балкон зовні і яка ціна на зовнішнє утеплення балкона? Які складнощі можуть виникнути при утепленні балконів ззовні? Про це та про багато іншого, що пов’язано із зовнішнім утепленням балконів і лоджій, ви дізнаєтеся на цій сторінці.

Читати далі