Утеплення балконів, лоджій зовні в Києві

Uteplennya-balkoniv

Як утеплити балкон зовні?. Що краще — зовнішнє утеплення балконів, лоджій або утеплення балконів зсередини.

Чим краще утеплювати балкон зовні і яка ціна на зовнішнє утеплення балкона? Які складнощі можуть виникнути при утепленні балконів ззовні? Про це та про багато іншого, що пов’язано із зовнішнім утепленням балконів і лоджій, ви дізнаєтеся на цій сторінці.

Навіщо проводять утеплення балконів зовні

Балкони і лоджії мають, як правило, маленьку площу, але є важливою частиною квартир і вимагають до себе особливої ​​уваги. Вже у багатьох мешканців зникає звичка перетворювати балкони в комори для зберігання різного мотлоху. У сучасному світі вже давно навчилися цінувати балкони по достоїнству. Грамонтий ремонт балконів і лоджій — це не тільки комфорт і затишок, але це також вирішення такий дуже актуальної проблеми сьогодні, як боротьба з тепловтратами.

Тому засклення балконів і лоджій суміщають з утепленням. Більшість новобудов у Києві здається вже з заскленими балконами. Однак вони погано зберігають тепло, і такий простір більшу частину року не можна використовувати як житлове приміщення. Тому кращим рішенням є утеплення балконів і лоджій і, якщо треба, заміна холодом склопакетів на більш якісні.

Але навіть, якщо балкон засклений і утеплений зсередини, це ще не зачит, що на балконі хороша теплоізоляція. Потрібно, як мінімум, герметизувати всі щілини і міжпанельні стики зовні. Якщо ж цього недостатньо, то треба виконати зовнішнє утеплення балкона. Утеплення балкона зовні — це не тільки захист приміщення від тепловтрати. Це також герметизація балкона або лоджії і додаткова звукоізоляція.

На збереження тепла в квартирі і на балконі впливає дуже багато чинників. Це матеріал, з якого побудований будинок, також важливо, куди виходять вікна, навіть напрям і сила вітру впливають на температуру всередині. Дуже часто утеплення балкона -це єдиний шанс врятувати квартиру від холоду і назавжди позбутися від полою на вікнах і на балконних дверях.

Як утеплювати балкон — зовні або зсередини?

Фахівці давно визначили, що оптимальним способом теплоізоляції є утеплення «зовні», з боку холодної поверхні стіни. Існують ГОСТи, і багато розрахунки, які показують, що саме зовнішнє утеплення є оптимальним способом утеплення стін. Не будемо вдаватися в подробиці цих обчислень, складних для звичайної людини, скажемо лише, що утеплення зовні балкона або лоджії зовні дозволяє значно знизити втрати тепла в квартирі, в середньому на 30%.

Звичайно, утеплити балкон зсередини набагато простіше, але це можна зробити не завжди з різних причин і тоді варіант тільки один — зовнішнє утеплення. Але при утепленні зовні також є свої недоліки. Спробуємо з’ясувати, що буде краще для вашого балкона …

Як утеплювати балкон — зовні або зсередини? — Порівняльна таблиця

Утеплення балкона зсередини Утеплення балкона зовні
Добре:
Погано:
Зовнішній вигляд балкона залишається таким же, як колись. (Якщо він Вас влаштовував і змінювати його небажано) Зміна зовнішнього вигляду балкона. (Але іноді це є плюсом)
Роботи з утеплення можуть проводитися в будь-який час, в дощ і навіть у мороз.
Не можна утеплювати в мороз, сніг, дощ, сильний вітер.
Роботи з утеплення зсередини дешевше, (Ви самі можете це зробити при бажанні), матеріалів для утеплення потрібно менше, ніж при зовнішньому утепленні і вони також дешевше.
Зовнішнє утеплення коштує дорожче. Дорожче коштують фасадні матеріали. Більше ціна за роботу, т.к в більшості випадків утеплити балкон можуть тільки промислові альпіністи.
Внутрішньо утеплення не схильне впливу опадів, а значить довговічне.
Зовнішнє утеплення балкона не вічне (при штукатурці поверхні і фарбування поверхні), і вимагає оновлення через певний час.
Терміни проведення робіт мінімальні
Утеплення балкона зовні займає більше часу, ніж утеплення зсередини.
Погано:
Погано:
Для утеплення зсередини треба звільнити повністю балкон і підготувати стіни.
При зовнішньому утепленні не треба «розчищати» балкон. У найважчому випадку, коли ми не можемо подавати матеріал з вулиці по яких-небудь причин (незручний поверх, парковка внизу та ін.), Необхідний тільки доступ у вікно на балконі для подачі матеріалу альпіністові.
Площа балкона всередині скорочується на 5 і більше см з кожного боку.
Зовнішнє утеплення не точить простір усередині балкона.
Найбільший недолік, про який поговоримо окремо: «точка роси» при утепленні зсередини зміщується всередину помешкання, що загрожує конденсатом і грибком всередині балкона.
«Точка роси» залишається зовні стіни, що позбавить вас від кондесата всередині балкона.

Що таке «точка роси»? І чому це так важливо враховувати при утепленні балкона?

Точка роси — це така ж фізична величина, як і точка кипіння, і точка замерзання води. Але вона трохи більш «рухлива» і залежить від великих факторів, ніж другі дві.Всі ці «точки» просто показники темпрератури, при якій вода замерзає (точка замерзання), стає парою (точка кипіння) або вода, що міститься в повітрі, конденсується (точка роси).

Здавалося б все просто … Та не все … Якщо для води просто визначити, що вона замерзає при 0С *, а кипить при 100С *, то з точкою роси все складніше. Щоб прорахувати цю «штучку», треба знати також:

  • Атмосферний тиск
  • Відносну вологість повітря
  • Фактичну температуру повітря

На основі цих даних можна розрахувати, до якої температури потрібно охолодити повітря, щоб вологість досягла 100% і випала роса.

Ви запитаєте — яке ж відношення це має до утеплення. Прямий. При внутрішньому утепленні «точка роси» знаходиться всередині, при зовнішньому — зовні будинку, що говорить про перевагу останнього методу.

Щоб дізнатися, чи можна Ваш балкон утеплити зсередини, чи буде цього достатньо, потрібно хочаб приблизно знати значення точки роси в найхолоднішу пору року.Якщо не враховувати цей фактор, Ви ризикуєте витратити гроші на утеплення, а під ним стіни будуть мокнути. Цвіль, грибок, запах вогкості — все це може стати результатом помилки. А при утепленні зовні таких проблем ніколи не виникає.

Як же дізнатися, можна утеплювати балкон зсередини чи ні? Є складні формули, за якими це можна вирахувати, і все зводиться до того, щоб зрозуміти наскільки в холодну пору температура поверхні стіни всередині балкони вище точки роси. Якщо є запас — утеплювати можна, якщо немає — не можна. Але ви також можете зрозуміти це по деякими зовнішніми ознаками:

  • Це вологість повітря всередині приміщення. Чим нижче вологість, тим точка роси далі від фактичної температури повітря на балконі, і утеплення зсередини може пройти успішно. Чим вище вологість, тим точка роси ближче до фактичної температурі повітря всередині і ймовірно випадання конденсату.
  • Товщина стін і їх структура. Чим холодніше стіна всередині по відношенню до температури всередині приміщення, тим ближче ця температура до точки роси і вападенію конденсату.
  • Найголовніша ознака: якщо Ви вже почали помічати, що стіни трохи мокнуть, у Вашому випадку утеплювати всередині НЕ МОЖНА. Тільки зовнішнє утеплення — це Ваш варіант.

Виклик альпініста, монтажника — висотника, майстри з висотних робіт і консультація у м.Києві — безкоштовно. Попередню консультацію з приводу зовнішнього утеплення балкона або лоджії в Києві наш фахівець зможе Вам дати по телефону:

(067) 466-77-49

Телефонуйте нам! Ми завжди раді відповісти на Ваш дзвінок.

Якщо Ви бажаєте отримати відповідь з питання утеплення балкона зовні якнайскоріше, зробіть фото балкона, який потрібно утеплити здалеку (від балкона до даху) і надішліть нам по електронній пошті: prom_alp@i.ua. При першій же нагоді ми проконсультуємо Вас.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>