Утеплення балкона зовні альпіністами

Uteplenie_balkonov

Зовнішнє утеплення балкона або лоджії найбільш якісно можуть виконати тільки промислові альпіністи, висотники. Дуже часто нам доводилося переробляти утеплення балкона після працівників, які намагалися утеплити балкон з приміщення.

Мало того, що таке утеплення балкона буде неякісно, ​​тому що людина фізично не може дістати до всіх ділянок, просто нахилившись, це ще й небезпечно. Не піддавайте своє життя і чи життя інших людей на небезпеку і звертайтеся до фахівців.

Утеплити балкон чи лоджію зовні якісно і безпечно можна тільки методом промислового альпінізму.

Наші висотники готові призвести висотні роботи будь-якої складності. Метод промислового альпінізму при утепленні балконів ззовні краще, ніж іншими способами:

 • висотні роботи виконуються набагато швидше, ніж із застосуванням будівельних лісів і спецтехніки;
 • утеплення зовні альпіністами завжди безпечно, тому ми — фахівці своєї справи;
 • мало шуму при виконанні робіт, менше безладу і незручностей,
 • висотники на мотузках можуть дістати до найбільш недоступних ділянок і виконати утеплення найбільш якісно.

Складності для альпініста при утепленні балконів ззовні

Зовнішнє утеплення одного балкона і зовнішнє утеплення всієї квартири — це дуже різні роботи у багатьох відношеннях для промислового альпініста. Виходячи з багатьох років роботи з утеплення, спробуємо підняти на поверхню всі «підводні камені» при утепленні балконів зовні.

Маленький обсяг роботи при зовнішньому утепленні

Утеплення зовні тільки балкона — це, як правило, всього кілька квадратних метро в (від 4-х до 10-ти). Щоб виконати роботи з утеплення (не важливо, це квартира в 50 кв.м або 5 кв.м балкона, потрібно організувати роботу, закупити і виконати доставку матеріалів для утеплення, привезти спорядження, інструменти, все це підготувати до роботи, оплатити роботу підсобника кожен день, вивезти залишки матеріалів і спорядження після роботи. При декількох квадратних метрах роботи і при звичайній ціні за зовнішнє утеплення стін за м.кв. це нерентабельно для жодної компанії, ні для якого висотника. Тому більшість компаній беруться за зовнішнє утеплення стін тільки від 20-25м.кв. Наші висотники можуть утеплити балкон або лоджію будь-якої площі, навіть якщо це тільки 1 м.кв. Але замовник повинен розуміти, що ціна за зовнішнє утеплення з маленьким об’ємом буде дещо вищою і буде визначатися в залежності від часу роботи, яке знадобиться, щоб утеплити балкон або лоджію зовні. При бажанні замовника самому закупити матеріали, ми визначаємо тільки ціну за роботу альпініста, підсобного робітника і витрати на транспорт з доставки спорядження.

Складна фактура зовнішньої частини балкона

Багато балконів мають якісь візерунки, виступи, вигини або нестандартний матеріал вихідної поверхні. І утеплити 3 м кв. такого балкона часто буває довше, ніж зробити зовнішнє утеплення стіни 10-15 кв.м.

Наявність кондиціонерів і антен

Балкони — це улюблене місце для встановлення кондиціонерів і супутникових антен. Але кожен кондиціонер або супутникова антена на вашому балконі представляє велику незручність при зовнішньому утепленні для висотника альпініста. Утеплити і виконати обробку за кондиціонером займає досить багато часу, часто довше, чим утеплити іншу площу балкона без кондиціонера. Тому кожен кондиціонер або антена додає до вартості утеплення балкона +300 грн.

Можлива заміна відливів

Зовнішнє утеплення балконів, як правило, вимагає заміну відливів. Після нарощування товщини стіни, старі відливи виявляються вузькими і не накривають утеплювач зверху. Такі відливи підлягають заміні на більш широкі. Спочатку висотники виробляють демонтаж старих відливів, заміряють розміри і замовляють нові відливи зовні.Відливи повинні виступати від «нової стіни» хоча б на 3-4 см.

Складна для альпініста завескі

Труднощі з розташуванням мотузок при утепленні лоджій і балконів зовні зустрічаються постійно, на кожному другому балконі. Складність полягає в тому, що над балконом, який ви хочете утеплити, є балкони ваших сусідів, які встановили на них півметрові гострі козирки, навішали супутникових антен. Дуже часто завісити мотузки на балкон, для утеплення зовні, набагато складніше, ніж при утепленні зовнішніх стін панелі з вікном або торцевої стіни. І потрібно дуже добре думати, як зробити, щоб не порізати мотузки, що не поламати антену сусідові, що не зігнути комусь широкий відлив, іноді доводиться і ризикувати. Часом, зробити зовнішнє утеплення балкона просто неможливо. Це буває рідко, але буває. Замовник повинен розуміти всі ці складності і бути готовим до можливих «тимчасових незручностей».Наприклад, ми можемо попросити виробляти подачу матеріалу зсередини балкона, у разі незручного поверху (середній поверх високого будинку), неможливість подавати матеріал із землі або з даху. Також Ви повинні бути готові до невдоволення сусідів (особливо знизу), тому ноги альпініста неминуче будуть «гуляти» по його вікнам, і до можливого невдоволенню з приводу шуму під час роботи з перфоратором. Тому вирішивши найняти альпіністів для утеплення балкона зовні, постарайтеся всіляко сприяти йому в роботі, а також допомагайте залагоджувати відносини з незадоволеними сусідами, щоб альпініст не відволікався від роботи, висячи на мотузках.При взаємному бажанні допомогти один одному, нездійсненних балконів не буває. Завжди можна щось придумати, задіяти додаткове спорядження або більше людей …

Виходячи з перерахованих вище факотов, утеплення балконів і лоджій зовні ми оцінюємо індивідуально, виходячи зі складності роботи і матеріалів. Чим ви хочете утеплити балкон, і чим зробити зовнішнє утеплення доцільніше у вашому випадку, ми обговоримо разом з Вами після перегляду вашого балкона.

Ціна на зовнішнє утеплення балконів
Вид діяльності Вартість, грн (робота + матеріал)
Утеплення балкона, лоджії площею 3-6 кв.м. 5000-7000
Утеплення балкона, лоджії 6-15 кв.м. 6000-10000
Наявність кондиціонера або антени 400
Заміна відливів 3-6 м.пог. 300-500
Заміна відливів 6-10 м.пог. 400-600

Ціна на утеплення балконів із зовнішнього боку залежить від конфігурації балкона, візерунків на фасаді, типу фасадної плити, висоти будівлі та поверху балкона, необхідності застосовувати додаткові заходи, якщо не можна звісити мотузки безпосередньо, а також від вартості застосовуваних матеріалів.

Чим утеплити балкон зовні

Зовнішнє утеплення балкона можна виконати різними матеріалами. Це може бути утеплення балкона пінопластом, мінеральною ватою або екструдованим пінополістиролом. Який матеріал використовувати для того, щоб утеплити балкон зовні, висотники визначають в кожному випадку індивідуально, так як панель балкона або лоджії може мати різну структуру, і в різних випадках для зовнішнього утеплення доцільно застосовувати різні матеріали. Як краще і правильно утеплити балкон або лоджію наші промислові альпіністи визначають в кожному випадку окремо і обговорюють технологію із замовником.

З приводу матеріалів і технологій, які ми використовуємо при утепленні балконів зовні, дивіться тут

Як виконати обробку при зовнішньому утепленні балкона

1. Стандартна обробка з оштукатурюванням фасаду і його фарбуванням.

2. Оздоблення утеплення іншими матіаламі:

 • вінілової вагонкою — привабливу зовні, надійну, доступну за ціною обшивку
 • сайдингом — зносостійкий матеріал, спеціально призначений для зовнішньої обробки

Про це докладніше тут

Загальні вимоги до зовнішній обробці

Матеріал зовнішньої обшивки балкона буде працювати в екстремальних умовах. Тому, вибираючи матеріал для зовнішньої обробки балкона, слід подбати про те, щоб він:

 • був надійним, стійким до фізичних впливів;
 • вологостійким;
 • мав естетичний вигляд;
 • не вигоряє;
 • був довговічним, не руйнувалася від впливу хімічних, метеорологічних та інших факторів;
 • був вогнестійкою;
 • не вимагав частого і складного догляду.

Коли краще утеплювати балкон зовні

Проводити роботи з утеплення балкона можна в будь-який час року. У холодну пору роки ми іспльзуем пластифікатори, що дозволяють використовувати матеріали при негативних температурах. Але, звичайно, рекомендуємо робити це в суху погоду при позитивних температурах.

Виклик альпініста, монтажника — висотника, майстри з висотних робіт і консультація у м.Києві — безкоштовно. Попередню консультацію з приводу зовнішнього утеплення балкона або лоджії в Києві наш фахівець зможе Вам дати по одному з телефонів:

(067) 466-77-49

Телефонуйте нам! Ми завжди раді відповісти на Ваш дзвінок.

Якщо Ви бажаєте отримати відповідь з питання утеплення балкона зовні якнайскоріше, зробіть фото балкона, який потрібно утеплити здалеку (від балкона до даху) і надішліть нам по електронній пошті: prom_alp@i.ua. При першій же нагоді ми проконсультуємо Вас.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>