Заміна склопакетів

Zamina-sklopaketiv

Декоративне скління – модна сучасна архітектурна тенденція. Сьогодні багато Киїфських будівель мають скляний фасад. Системи скління часто влаштовані таким чином, що в разі необхідності замінити один з елементів можна тільки зовнішнім способом. Використовувати будівельні ліси або спецтехніку при цьому нераціонально. Заощадити кошти, час, гарантувати якість і безпеку робіт дозволяє метод промислового альпінізму. 

Ціна на заміну склопакета:

Найменування робіт Вид склопакета Ціна
Заміна  однокамерні склопакети від 1000 грн.
Заміна  двокамерні склопакети від 1300 грн.

* Точна ціна тільки після огляду об’єкта

Особливості роботи зі склом

Скло є матеріалом досить крихким. Стандартні склопакети не витримують сильних ударних навантажень. Нерідко на великій висоті після вітрів і негоди виявляються тріснуті, розбиті елементи скління.

Заміна склопакетів повинна проводитися професійними фахівцями. Виконання таких робіт вимагає наявності спеціальних знань, навичок, інструментів. Завдання професіоналів ускладнюється тим, що працювати доводиться на великій висоті.

Наші фахівці  використовують при виконанні замовлень з ремонту, заміни склопакетів, стандартні мотузкові системи. Вони дозволяють без труднощів дістатися до будь-якої частини фасаду будівлі. Заміна склопакета може бути здійснена на об’єкті як простий, так і складної архітектурної форми.

Підйом елементів скління на висоту здійснюється за допомогою спеціальних систем (зокрема, електролебідки, системи потрійних присосок і т.п.). Монтаж склопакетів альпіністами проводиться оперативно, з гарантією якості. Крім установки нових елементів скління ми пропонуємо герметизацію вікон, стиків, відливів.

Види скління

Наші фахівці  працюють з усіма сучасними системами скління. Термінова заміна склопакета може бути здійснена в безрамній або спайдерной, вітражної, структурної, панорамної, елементної системі. Всі конструкції встановлюються з дотриманням відповідних норм. Це гарантує їх довговічність і безпеку подальшої експлуатації.

Вартість послуг альпіністів

Заміна склопакетів може мати різні розцінки. Вартість робіт залежить від ряду факторів. Серед них особливе значення мають:

  • місце розташування об’єкта;
  • складність архітектури будови;
  • наявність точок кріплення на об’єкті;
  • вага і розмір склопродукції;
  • терміни реалізації ремонтного проекту;
  • висота проведення робіт.

Клієнтам, які вибирають фасадне скління, ми пропонуємо як разове, так і абонентське обслуговування. В рамках останнього фахівцями компанії здійснюється не тільки демонтаж склопакетів і заміна їх новими, а й висотний клінінг. Збереження систем скління в чистоті, а також дотримання правил догляду за їх елементами, зокрема ущільнювачами, дозволить продовжити термін служби всієї конструкції.

Професійний монтаж від компанії  забезпечить оперативність і безпеку заміни склопакетів на будь-якій висоті! Для замовлення послуги звертайтеся за телефонами: +38 (063) 709-07-54 


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>