Прибирання снігу з дахів, видалення бурульок

Udalenie-sosul

Полій, сніг і звисають з карнизів бурульки є не тільки причиною пошкодження покрівлі та водостічної системи, але і являють реальну загрозу здоров’ю і життю людей, що проходять повз будівлю в небезпечній зоні.

Вся відповідальність за схід снігу з дахів на проїзні і пішохідні зони цілком і повністю лежить на плечах власника будівлі, і, щоб уникнути неприємностей і не піддавати пішоходів і припарковані машини небезпеки, необхідна обов’язкова очищення покрівлі від криги і скидання снігу з дахів.

Наша компанія, що надає  послуги промислових альпіністів , швидко і якісно зробить очистку покрівлі від криги, враховуючи вид покрівлі та використовуючи обладнання і інструменти, що не пошкоджують поверхні даху.

Очищення покрівлі від криги і снігу

Висотні роботи по очищенню покрівлі від криги підрозділяються на кілька видів, залежно від ступеня засніженості, товщини криги, складності даху, наявності важкодоступних місць, ушкоджень на покрівлі.

Крім того, будь-яка чистка в зимовий час підрозділяється на повну і часткову і являє собою очищення покрівлі від снігу та бурульок, чистку водостічних систем від криги і т.д.

Забезпечуючи кожного клієнта індивідуальний підхід, ми надаємо як комплексні послуги з прибирання снігу з дахів, так і окремі види робіт.

Разове або абонентське обслуговування

Для вашої зручності ми пропонуємо обслуговування дахів в зимовий період як разово, так і на постійній основі. Якщо полій і снігові замети утворюються на даху вашого будинку пару раз за зиму, в результаті відлиг, сильних заморозків і хуртовин, то вам достатньо разово викликати бригаду наших альпіністів для звільнення покрівлі від криги і снігу. Якщо ж дах будівлі щозими сильно заносить снігом, з’являються товста полій і довгі бурульки, то це привід замовити абонентське обслуговування даху і прибирання снігу з дахів на постійній основі.

Видалення бурульок: повз вашого будинку можна ходити без побоювань

Щорічно кілька тисяч чоловік страждають від повалених бурульок, і, на жаль, деякі випадки закінчуються дуже трагічно. Власникам будинків слід пам’ятати, що впала з даху бурулька може коштувати для них дуже дорого, тому своєчасне видалення бурульок по периметру даху не тільки заощадить ваші нерви і гроші, але і врятує чиєсь життя.

Для зручності клієнтів, ми прирівняли роботи з видалення бурульок до окремої послузі, однак ми радимо вам замовляти даний вид робіт в комплексі з прибиранням криги з дахів, так як в найближчу відлига залишилися на даху лід і сніг приведуть до утворення нових бурульок.

Повний або частковий скид снігу з дахів

Залежно від стану даху та особливостей конкретного будинку ви можете замовити повне або часткове видалення снігу з дахів і збивши бурульок.

Повна чистка  рекомендується у випадках пошкодження металевої покрівлі, небезпеку сходження лавин з похилих дахів і у випадку розташування будівлі в безпосередній близькості з місцями великого скупчення людей (тротуари, площі і т.д.).

Часткове прибирання  – це збивши бурульок та скидання снігу від 1,5 до 3 метрів від краю даху (за бажанням замовника). Часткове прибирання підійде для міцної, нової покрівлі.Зчищаючи сніг на 1,5 – 3 метри від краю, промислові альпіністи звільняють шлях для талої води до водостоків, що знижує ймовірність утворення бурульок і полою.

Не забуваємо про водостічні системи

Вартість послуг

Види робіт Од.вимір. Ціна, грн.
Очищення водостічних воронок від льоду шт. від 45
Прочищення жолобів від льоду пог. м. від 30
Знижка за 2-й і наступні виклики від 5%

Chistka-vodostokovПовноцінно функціонуюча водостічна система – одна із запорук довговічності покрівлі і уникнення її ушкоджень, підтікання та передчасного зносу. На жаль, в зимовий період далеко не кожна водостічна система на 100% виконує свої функції.

Найчастіше, зважаючи цілого ряду причин, тала вода замерзає, утворюючи полій на жолобах і воронках водостоку, закупорюючи їх. Подальше утворення криги може послужити причиною поломки водостічної системи і обриву її частин.

Якість висотних робіт нашої компанії з видалення бурульок та очищення полою встигли оцінити власники будівель і організацій Києва та Києвської області. Ми залучаємо не лише якістю і швидкими темпами роботи, а й конкурентної вартістю послуг. Крім того, для постійних клієнтів діють знижки.

Бережіть дах вашого будинку, дзвоніть і замовляйте послуги.

 (067)466-77-49


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>