Очищення покрівлі від снігу

Ochishhennya-pokrivli-vid-snigu

Взимку погодні умови доставляють чимало незручностей. Однією з найбільш важливих завдань благоустрою кожного з будівельних об’єктів в цей період є своєчасна очищення покрівлі від снігу . Скупчилися на даху опади становлять загрозу для автовласників, пішоходів. Крім того, при швидкому таненні снігу підвищується ризик затоплення квартир і офісів на верхніх поверхах.

Очищення покрівлі від полою і бурульок не менше важлива. Видалення льоду дозволяє мінімізувати ризик травматизму людей в зимовий період. Прибирання покрівлі може проводитися різними способами. Професіонали використовують метод промислового альпінізму як найбільш раціональний, швидкий і доступний.

Технологія проведення робіт

Частка покрівлі від снігу фахівцями prom-alp.kiev.ua здійснюється з обов’язковим контролем знизу. При цьому територія скидання снігових мас огороджується. Це дозволяє мінімізувати ризик травмування пішоходів та пошкодження автомобілів. Останні повинні бути заздалегідь прибрані в безпечну зону. Це завдання вирішується силами замовника зимових клінінгових послуг.

Ціна на очищення покрівлі від снігу:

Очищення скатних покрівель Перша очищення даху від снігу Подальше очищення даху від снігу
Разова чистити покрівлю від снігу, криги і бурульок по всій площі від 7 грн. м.кв від 6 грн. м.кв.
Разова очистка покрівлі від снігу, криги і бурульок на растоянии 1,5 м від краю даху від 9 грн. м.кв. від 8 грн. м.кв.

 

Очистка даху від криги і снігу може здійснюватися двома способами. Перший передбачає видалення шару атмосферних опадів з півтораметрової зони від краю покрівлі. Другий – повну очистку поверхні від льоду, снігу. Видалення бурульок здійснюється по периметру даху. При цьому скидаються вниз всі намерзлі шматки, від великих до найменших.

Зимовий клінінг від prom-alp.kiev.ua може включати також профілактичне обслуговування водостоків. У холодну пору року важливо захищати труби від заповнення снігом. Перетворився при невеликій відлиги в лід, він може розірвати водостічні конструкції зсередини.

Варіанти співпраці

Наша компанія пропонує приватним і корпоративним клієнтам кілька варіантів співробітництва у сфері зимового клінінгу.

Разовий виїзд можливий після великих снігопадів. Одноразова очищення покрівлі, видалення бурульок зазвичай здійснюються протягом дня.

За договором на абонентське обслуговування ми візьмемо на себе відповідальність за чистоту покрівлі вашого об’єкта і пов’язану з цим безпеку пішоходів, авто на парковці в зоні ризику. Послуга передбачає періодичне обстеження покрівлі фахівцями prom-alp.kiev.ua.Виїзд бригади професійних промислових альпіністів на об’єкт здійснюється кожного разу після снігопаду. За викликом клієнта до будинку, офісного центру прибуває мобільна група фахівців. Вона виробляє оперативну позапланову очистку покрівлі при необхідності. Всі роботи виконуються з гарантією безпеки.

Компанія prom-alp.kiev.ua  займається зимовим обслуговуванням покрівель будь-якого формату , архітектурної складності. Ми володіємо необхідним інвентарем та страхувальними системами для виконання завдань різного ступеня складності.

Отримати консультацію щодо умов співпраці, дізнатися вартість зимових покрівельних робіт і замовити послугу ви можете за телефоном: +38 (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>