Монтаж вентиляції на висоті

Montazh-ventilyacii

Компанія «prom-alp.kiev.ua» проводить висотні роботи по встановленню та обслуговуванню вентиляційних систем і пристроїв клімат-контролю в офісних і житлових будівлях, а також на інших об’єктах будь-якої складності.

Montazh-ventilyacii_1Нашими конкуретними перевагами є низькі ціни і швидкі терміни виконання при використанні досвідченими співробітниками професійного обладнання для промислового альпінізму.

Маючи у своєму послужному списку досвід роботи з постачальниками кондиціонерів, ми гарантуємо якісну установку і обслуговування, які не завдадуть шкоди фасаду будівлі і самої вентиляційній системі. Монтаж вентиляції в Києві – це один з видів нашої спеціалізації.

Монтаж вентиляції може здійснюватися як в процесі будівництва будівлі, так і при його ремонті. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки: наприклад, при будівництві система легше вписується в інфраструктуру будинку, зате при ремонті або окремої установці процес установки вентиляції здійснюється значно простіше, і можна змінити структуру системи, якщо при її зборки виникли проблеми.

Здійснюючи монтаж вентиляції приміщень як промислового, так і житлового типу, необхідно враховувати наступні моменти:

  • така система повинна ефективно працювати в «гарячих» точках, тобто, наприклад, на кухні повинні розташовуватися охолоджуючі та витяжні елементи;
  • монтаж повинен проводитися таким чином, щоб не перешкоджати роботі інших систем будівлі;
  • при установці вентиляційних коробів необхідно враховувати і те, як буде виглядати будинок всередині і зовні, щоб не псувати його дизайн.

Це далеко не всі важливі моменти монтажу вентиляції приміщень в Києві, але їх потрібно враховувати в першу чергу.

Досвідчені промислові альпіністи допоможуть вам встановити систему вентиляції та клімат-контролю для будь-якого приміщення, враховуючи всі критерії, з помірною вартістю в цілому.

Вартість монтажу вентиляції

Види робіт Од. вим. Вартість робіт
 Монтаж повітроводів  пог. м. від 250 грн.
 Демонтаж повітроводів пог. м. від 80 грн.
 Монтаж повітроводів діаметр 200-300 мм.  пог. м. від 300 грн.

Щоб розрахувати вартість установки вентиляції для вашого будинку, важливо врахувати наступні фактори:Montazh-ventilyacii_2

  • необхідність попереднього ремонту фасаду (професійні монтажники ніколи не стануть проводити якісь роботи на аварійній фасаді);
  • висота будівлі, де проводитимуться роботи;
  • тип вентиляції, яка буде встановлена ​​(один або декілька кондиціонерів, витяжки, системи клімат-контролю і т.д.);
  • ступінь впровадження в комунікації будівлі (необхідність знімання навісного стелі, вітрозахисного екрану, демонтаж інших конструкцій).

Завдяки тому, що наша компанія має великий досвід встановлення вентиляційних коробів та інших елементів вентиляційної системи, ми виконуємо всі вищезазначені роботи на порядок швидше, і можемо запропонувати вам вигідні ціни за послуги фахівців. Вартість монтажу вентиляції можна істотно знизити при підписанні договору на абонентське обслуговування. У цьому випадку, нами періодично буде здійснюватися заправка, чистка, ремонт кондиціонерів та, при необхідності, їх монтаж.

Монтаж вентиляції в Києві

Оскільки в Києві чимало будівель, які потребують в тому чи іншому виді ремонту, кількість компаній, що пропонують найширший спектр цих послуг, будь то ремонт фасадів або установка вентиляційного устаткування, чимало.

Montazh-ventilyacii_3Існує три основних критерії вибору компанії для подібної роботи.

По-перше, компанія повинна виконувати її якісно, ​​так що зверніть увагу на відгуки і “послужний список” (список клієнтів). «prom-alp.kiev.ua» дає гарантію на виконану роботу, так що в якості ви можете бути впевнені.

По-друге, робота повинна проводитися швидко. Наші фахівці працюють оперативно і вміло, так що за цей пункт ви теж можете не турбуватися.

І, нарешті, ціна, – ви можете переконатися самі, що «prom-alp.kiev.ua», завдяки наявності власного (а не орендованого) обладнання, пропонує вам одні з найдоступніших цін на дану послугу. Звертатися до нас – вигідно для вас, і ми раді будемо допомогти вам з пристроєм будь-яких систем кондиціонування.

Телефонуйте:  (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>