Установка відливів

Ustanovka-vidliviv

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» пропонує послуги по якісній установці відливів на балконах, вікнах і лоджіях. Монтаж захисних споруд проводиться професійними промисловими альпіністами на будь-якій висоті.

Що являє собою установка відливів?

Відлив – це частина водостічної системи, так званий зовнішнє підвіконня. Він захищає вікно і стіну від затікання вологи під час косих дощів. Подібні захисні конструкції встановлюються вгорі і внизу вікна, балкона. Верхні відливи часто носять назву козирків. Матеріали для виготовлення даних елементів бувають наступних типів:

 1. Алюміній з пластиковим покриттям або верхнім шаром з поліестеру. Перевага даного типу відливу – його абсолютна вологостійкість і здатність витримувати різкі перепади температур. Також алюміній стійкий до корозії.
 2. Оцинкована сталь з напиленням з поліестеру. Вигідно відрізняється бюджетною вартістю, проте з часом на таких поверхнях можуть утворитися незначні тріщинки.

Коли слід замінити відливи?

Як і всі інші елементи, відливи з часом приходять в непридатність. І чим менш професійно вони були встановлені, тим швидше це трапляється. Пам’ятайте про те, що правильно встановлений відлив:

 • не деренчить під час дощу, поривів вітру, і не вдаряється об стіну;
 • зберігає свою первісну форму і не деформується;
 • не продувається, захищаючи місце з’єднання вікна і підвіконня від попадання холодного повітря;
 • має низьку гучність при падінні дощових крапель;
 • не дає протечек.

Тому, якщо ви помітили патьоки під вікном або козирком на балконі, лоджії, значить, система водовідведення вимагає заміни.

Переваги співпраці з ТОВ «prom-alp.kiev.ua»

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступний ряд переваг:

 1. швидкий і якісний монтаж відливів, який промислові альпіністи здійснюють на будь-якій висоті;
 2. гарантія обліку всіх індивідуальних особливостей об’єкта завдяки досвіду роботи компанії;
 3. довговічні матеріали захисних конструкцій та проведення робіт виключно на якісному обладнанні;
 4. графік роботи організації 24/7 дозволяє вам зробити замовлення в будь-який зручний час;
 5. первісний виїзд на об’єкт для попередньої оцінки обсягу робіт не оплачується.

Від якості дрібниць залежить повноцінність всієї віконної системи. Це вагома причина довірити установку відливів професіоналам.

Етапи установки відливів

Монтажні роботи складаються з наступних етапів:

 • Відлив заводиться під раму вікна і кріпиться до спеціального профілю шурупами або заклепками. Тут важливо не перекрити дренажні отвори на віконній коробці. Інакше вікно швидко втратить свої експлуатаційні характеристики.
 • Вільне місце ізолюється від попадання вологи і пари спеціальною стрічкою. Після цього утворилося простір заповнюється монтажною піною. Вона дає додаткову шумоізоляцію і забезпечує збереження тепла всередині приміщення. Якщо не притиснути захисний козирок до пені під час її застигання, поверхня відливу вийде горбистою.

Тонкощі установки відливів

У чому специфіка монтажу цих захисних споруд? Установка відливів має свої тонкощі і нюанси. Невиконання ж цих моментів веде до зниження експлуатаційних характеристик вікна.

По-перше, відлив виноситься не менше ніж на 50 мм від стіни. При цьому його бічні частини загинаються вгору і закладаються в стіну, що має спеціальні борозенки. При такій установці на відлив потрапляє вода і зі стін, і з вікон. Додатково встановлюються напрямні бортики. Цей прийом дозволяє забути про цвілі і грибку в приміщенні, гарантуючи повний захист від попадання вологи через вікно.

По-друге, при установці балконних відливів слід пам’ятати про різницю між верхнім і нижнім отводящими елементами. Так нижній відлив повинен складатися з двох частин, що більш повноцінно захищає від намокання балконну плиту. Грамотно організований відвід вологи необхідний для тривалої і надійної експлуатації балкона. Адже руйнування балконної плити внаслідок попадання вологи може мати катастрофічні наслідки.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>