Сучасний ремонт фасаду промисловими альпіністами

Suchasnij_remont_fasadu

Сучасний світ вимагає від кожної речі не тільки якісного внутрішнього наповнення, а й презентабельного зовнішнього вигляду. Це стосується житлових, комерційних і промислових будівель. Багато хто з них, зважаючи на свою старості або просто недбалого будівництва, втратили зовнішній блиск фасадів (якщо такий і існував). Ремонт фасаду – справа складна і потребує серйозних вкладень.

Справжні проблеми при ремонтних роботах на фасадах будівель виникають у великих містах. Щільність забудови, інтенсивне пішохідне і транспортний рух часто роблять зведення будівельних лісів неможливим. І навіть якщо підрядник знайде можливість їх встановити, то це не завжди доцільно з економічної точки зору.

Можна для цих цілей використовувати і спеціальну підйомну техніку, але з нею можуть виникнути схожі проблеми через відсутність місця і дорожнечі робіт.

Оптимальний вихід подібні ситуації пропонує сучасний промисловий альпінізм. Застосування цього методу не вимагає установки громіздких конструкцій, а це дозволяє не перегороджувати ні транспортне, ні пішохідний рух. Відсутність підйомної техніки значно знижує витрати на ремонт.

Ремонт фасаду альпіністами – справа цілком посильне для бюджету будь-якої організації. При цьому не доведеться звертатися до посередниками або в інші організації. Фахівці компанії prom-alp.kiev.ua проведуть всі роботи самостійно. Їх повний перелік включає наступні пункти:

  • Обстеження фасаду будівлі і визначення кількості необхідних робіт.
  • Складання плану проведення ремонту та визначення типу необхідних робіт.
  • Очищення фасаду від забруднень, відновлення несучих конструкцій, підготовка поверхні до фінішних робіт.
  • Нанесення на фасад будівля остаточної облицювання і збиральні роботи після виконання основної частини завдання.

На всіх етапах ремонту фасаду будівлі ніякої сторонньої техніки для виконання робіт не потрібно (крім підвозу необхідних матеріалів). Фахівці, які виконують висотні роботи, пересуваються по фасаду будівлі в спеціальних колисках, які призначені саме для таких випадків. Подача витратних матеріалів та інструментів, а також прибирання сміття, проводиться подібним же чином.

У списку ремонтних робіт, які пропонують виконати на фасадах будівель фахівці компанії, значаться наступні:

  • Очищення від старого покриття і нанесення нового.
  • Облицювання фасаду різними матеріалами.
  • Утеплення фасаду будівлі.
  • Оформлення фасаду магазину або торгового центру рекламною продукцією.
  • Установка водостоків і каналізаційних елементів.
  • Установка систем кондиціонування і вентиляції повітря.

Перелік необхідних робіт погоджує до їх початку і залежить тільки від побажань замовника.

Високий професіоналізм співробітників, великий досвід висотних робіт, налагоджена система взаємодії – все це служить гарантією якісного виконання робіт в узгоджені терміни.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>