Підсвічування реклами

Pidsvichuvannya-reklami

Підсвічування реклами – це комплекс процедур, що включає в себе установку світлового обладнання різного типу і різного класу напруги, що виробляється силами професійних електриків, промислових альпіністів.

Підсвічування зовнішньої реклами включає в себе кілька можливих типів облаштування:  установку підсвічування всередині світлового короба, освітлення рекламної конструкції за допомогою монтажу зовнішніх світлових елементів, а також облаштування реклами біля джерел вуличного освітлення.

Монтаж підсвічування реклами:

Види робіт Од. вим. Вартість робіт
Монтаж освітлення шт. від 300 грн.
Неон
пог. м. від 200 грн.
Проектування, виготовлення реклами проект ціна договірна

Також останнім часом популярністю користується монтаж «розумною» світлової реклами – тобто таких конструкцій, світло біля яких автоматично включається, тільки коли поруч є людина.

Така реклама, по-перше, дозволяє економити електроенергію, по-друге, привертає більше уваги. Всі ці види монтажу джерел світла для реклами, як і монтаж вуличного освітлення, повинні здійснюватися тільки експертами з ліцензією і необхідним обладнанням для прокладки електромереж та монтажу світлового обладнання.

Найбільшим попитом користуються монтаж зовнішніх світильників, монтаж неонової і світлодіодним реклами.

Монтаж неону

Неонова реклама користується у рекламодавців популярністю, як відрізняється довговічністю, привабливістю і толерантним витратою електроенергії. Монтаж неону –  не дуже складний технологічний процес, але він, найчастіше, передбачає висотні роботи і вимагає деяких особливих навичок, якими повною мірою володіють фахівці компанії «Альп- Пром- Сервіс ».

Наприклад, при спорудженні підсвічування реклами необхідно враховувати відстань між елементами конструкції, яке не повинно перевищувати для окремих елементів від 20 до 50 мм. Також, коли здійснюється монтаж гнучкого неону, важливо виявити увагу до установки спеціальних ізоляторів, надійному кріпленню основного дроти, пропорційності конструкції та іншим деталям.

Монтаж світлодіодів

Монтаж світлодіодів  – це набирає популярність альтернатива класичним лампам розжарювання і енергозберігаючим лампам. Світлодіодна стрічка може використовуватися як для створення декоративних конструкцій, так і в якості джерел основного або додаткового освітлення як у приміщенні, так і зовні. Переваги, які дає монтаж ламп такого типу, полягають у можливостях економії електроенергії, створення якісного освітлення в приміщеннях, а також мінімальні пошкодження обробки при установці.

Монтаж світлодіодів може здійснюватися на будь-якій висоті при наявності промислового устаткування, яке разом з роботою фахівців, може запропонувати вам компанія «prom-alp.kiev.ua».

Замовте монтаж підсвічування реклами за телефоном:  (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>