/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Please Fill Required Fields *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Монтаж вентильованих фасадів

  Навесные вентилируемые фасады / Август 13, 2014

  Наша компанія виконує монтаж вентильованих фасадів будівель будь-якої висоти методом промислового альпінізму.

  Експлуатаційні характеристики грамотно спроектованих і змонтованих вентильованих фасадів залишаються незмінними до 100 років. Неправильна ж установка системи істотно скорочує термін її служби, знижує тепло-і звукоізоляційні здібності, може привести до перекосу, обриву плит і інших несправностей.

  Наші фахівці в точності дотримуються технології монтажу фасадів і використовують якісні кріпильні елементи, що забезпечує високу функціональність і довговічність готової системи.

  Етапи монтажу

  Технологія монтажу фасадних систем вимагає чіткого дотримання черговості виконання робіт.

  1. Підготовка . Позначаються межі зони, в якій небезпечно перебувати перехожим, підготовляється підйомне устаткування, встановлюються інвентарні будови для складування та попередньої обробки матеріалів.
  2. Розмітка сітки установки кронштейнів . Розмітка виконується відповідно до вимог проекту з використанням точного геодезичного обладнання.
  3. Монтаж кронштейнів . Для кріплення кронштейнів до стіни використовуються міцні сталеві анкера, стійкі до корозії. Вентильовані фасади не рекомендується монтувати при негативних температурах, так як згодом через температурних розширень кріплення може ослабнути. Якщо ж терміни здачі проекту не дозволяють дочекатися сприятливих погодних умов, наші фахівці проводять ряд заходів, що забезпечують більш надійну фіксацію анкерів.
  4. Монтаж теплоізоляції і вітрогідрозахистна мембрани . М’який утеплювач кріпиться дюбелем за допомогою відповідного шаблону. Це перешкоджає вдавленню дюбеля і прориву верхнього шару, що з часом може привести до відшарування і провисання утеплювача. Захисна мембрана укладається прямо на теплоізоляційний шар, що забезпечує його надійний захист від вітру і вологи.
  5. Монтаж напрямних . На цьому етапі важливо забезпечити достатню ширину повітряного зазору (30-50 мм), що дозволить уникнути в майбутньому прилипання утеплювача до облицювання і, як наслідок, зниження теплоізоляційних властивостей фасаду, а також можливого обвалення конструкції через збільшення її ваги.
  6. Монтаж облицювання . Облицювальні плити щільно і без перекосів кріпляться до каркаса за дотриманням технологічних зазорів між ними.

  В якості супутніх послуг, наша компанія пропонує фарбування фасадів, штукатурку, шпаклівку, заміну цеглин, гідрофобізацію, ін’єктованість і торкретування.

  Ціни на монтаж вентильованих фасадів

  Ціни на монтаж вентильованих фасадів залежать від типу облицювального матеріалу, висоти будівлі та складності пристрою фасаду. Мінімальна вартість — від 480 грн. за кв.м.

  Монтаж системи вентильованих фасадів фахівцями нашої компанії — це гарантія дотримання технології і термінів виконання робіт в рамках бюджету.

  Детальну інформацію про ціни на послуги ви можете отримати за телефоном: (067) 466-77-49 .

  Leave a reply

  Послуги
  Любые виды высотных работ Промышленный альпинизм
  ☎ 067-466-77-49
  Киев
  пр. Свободы, 16
  e-mail: prom-alp.kiev@i.ua
  Работаем без перерывов и выходных
  Любые виды высотных работ
  To Top