Монтаж вентильованих фасадів

Montazh-ventiliruemyx-fasadov

Наша компанія виконує монтаж вентильованих фасадів будівель будь-якої висоти методом промислового альпінізму.

Експлуатаційні характеристики грамотно спроектованих і змонтованих вентильованих фасадів залишаються незмінними до 100 років. Неправильна ж установка системи істотно скорочує термін її служби, знижує тепло-і звукоізоляційні здібності, може привести до перекосу, обриву плит і інших несправностей.

Наші фахівці в точності дотримуються технології монтажу фасадів і використовують якісні кріпильні елементи, що забезпечує високу функціональність і довговічність готової системи.

Етапи монтажу

Технологія монтажу фасадних систем вимагає чіткого дотримання черговості виконання робіт.

  1. Підготовка . Позначаються межі зони, в якій небезпечно перебувати перехожим, підготовляється підйомне устаткування, встановлюються інвентарні будови для складування та попередньої обробки матеріалів.
  2. Розмітка сітки установки кронштейнів . Розмітка виконується відповідно до вимог проекту з використанням точного геодезичного обладнання.
  3. Монтаж кронштейнів . Для кріплення кронштейнів до стіни використовуються міцні сталеві анкера, стійкі до корозії. Вентильовані фасади не рекомендується монтувати при негативних температурах, так як згодом через температурних розширень кріплення може ослабнути. Якщо ж терміни здачі проекту не дозволяють дочекатися сприятливих погодних умов, наші фахівці проводять ряд заходів, що забезпечують більш надійну фіксацію анкерів.
  4. Монтаж теплоізоляції і вітрогідрозахистна мембрани . М’який утеплювач кріпиться дюбелем за допомогою відповідного шаблону. Це перешкоджає вдавленню дюбеля і прориву верхнього шару, що з часом може привести до відшарування і провисання утеплювача. Захисна мембрана укладається прямо на теплоізоляційний шар, що забезпечує його надійний захист від вітру і вологи.
  5. Монтаж напрямних . На цьому етапі важливо забезпечити достатню ширину повітряного зазору (30-50 мм), що дозволить уникнути в майбутньому прилипання утеплювача до облицювання і, як наслідок, зниження теплоізоляційних властивостей фасаду, а також можливого обвалення конструкції через збільшення її ваги.
  6. Монтаж облицювання . Облицювальні плити щільно і без перекосів кріпляться до каркаса за дотриманням технологічних зазорів між ними.

В якості супутніх послуг, наша компанія пропонує фарбування фасадів, штукатурку, шпаклівку, заміну цеглин, гідрофобізацію, ін’єктованість і торкретування.

Ціни на монтаж вентильованих фасадів

Ціни на монтаж вентильованих фасадів залежать від типу облицювального матеріалу, висоти будівлі та складності пристрою фасаду. Мінімальна вартість — від 480 грн. за кв.м.

Монтаж системи вентильованих фасадів фахівцями нашої компанії — це гарантія дотримання технології і термінів виконання робіт в рамках бюджету.

Детальну інформацію про ціни на послуги ви можете отримати за телефоном: (067) 466-77-49 .


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>