Миття куполів і похилого скління промисловими альпіністами.

Останнім часом, у багатьох торгових і бізнес-центрах накривають внутрішній простір світлопрозорими конструкціями – куполами зі скла.

Подібні скляні куполи візуально збільшують простір, дозволяють використовувати сонячне світло для освітлення внутрішніх приміщень. Багато ресторанів прилаштовують засклені веранди, де відвідувач може милуватися панорамою міста прямо з-за столика.

Як і будь скління, такі купола необхідно регулярно мити. Але, на відміну від звичайних вікон, на куполах осідає більша кількості пилу, а, отже, і мити їх доводиться значно частіше.

Існує кілька типів систем для миття куполів:

– Жорстко закріплені металеві містки на конику.

– Пересувні підмостки, переміщаються по всій площі купола по монорельсу.

Далеко не всі скляні куполи укомплектовані подібними системами для обслуговування.

Найскладніша для висотного клінінгу завдання – помити скляний купол з внутрішньої сторони. Навіть якщо є стаціонарна система обслуговування, помити скло над головою не просто.

Відправити заявку на миття важкодоступного скління

Коли висота приміщення і організація внутрішнього простору дозволяють, помити купол можна з пересувною будівельної тури або з допомогою телескопічного або ножничного підйомника.

У разі якщо конструкція скляного купола не передбачає стандартних засобів доступу, промислові альпіністи застосовують спеціальні технічні прийоми.

Неодмінною умовою для роботи альпіністів є наявність зазору між обрамленням склопакета і несучою конструкцією купола шириною не менш 10 мм. Альпініст з допомогою строповых петель може переміщатися вздовж несучих конструкцій, виконуючи роботи по мийці купола.

Якщо зазор між склопакетом і несучою балкою відсутня, але при цьому є ферми або інші металоконструкції в підкупольному просторі, промислові альпіністи з застосуванням мотузяних методів доступу так само можуть помити купол зсередини або виконати інші необхідні роботи. При ширині проходів між фермами більше трьох метрів, доводиться навішувати додаткові риштовання. Їх можна виготовити з дощок чи взяти одну секцію від алюмінієвої розсувної драбини. При такому способі виробництва робіт, на підготовку йде у кілька разів більше часу, ніж на саму мийку купола, що неминуче впливає на собівартість висотних робіт.

На деяких об’єктах доцільно одночасно з мийкою купола, видаляти пил з несучих балок і металоконструкцій. Так як, навіть чиста вода, потрапляючи на запилений ділянку, залишає брудні плями і патьоки.

Ще один ускладнюючий чинник, з яким зустрічаються промислові альпіністи під час миття скляного купола – неприпустимість падіння води вниз. Наприклад, внизу встановлено обладнання або розташовані магазини, вітрини яких не мають верхньої кришки. Мийка купола буде виконана в даному випадку за допомогою портативних розпилювачів і тканини з мікрофібри.

Всі розглянуті способи миття куполів можна застосовувати і при митті похилого скління з внутрішньої сторони або скляного даху. Перед складанням кошторису на мийку похилих стекол з негативним кутом нахилу, необхідно викликати альпіністів для вироблення оптимального способу виробництва робіт та узгодження графіка миття важкодоступних стекол.

Статті по темі:

  • Промислові альпіністи: миття вікон та фасадів
  • Водний камінь або білий наліт на склі
  • Промислові альпіністи: очищення фасадів
  • Скляний фасад: монтаж, ремонт, миття
  • Генеральна мийка фасаду
  • Мийка фасадів багатоповерхових будівель
  • Самоочисні склопакети: фантастика чи реальність?
  • Як помити вікна дешево?
  • Професійна мийка фасадів будинків, вікон та вітрин
  • Мийники вікон
  • Помити вікна

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>