Генеральна мийка фасаду

Бездоганний зовнішній вигляд житлового будови важливий не тільки для дотримання санітарних норм, встановлених для фасадів, але і як «візитна картка» домовласника. До того ж, чистка фасадів котеджів і заміських будинків забезпечує довговічність будівель і є обов’язковим пунктом у догляді за нерухомістю.

Генеральне прибирання фасадів, як правило, потрібно не дуже часто: навесні, перед реконструкцією або після завершення будівельних робіт. Хоча в останньому випадку клінінг фасадів часто забезпечують бригади підрядників, які займалися будівництвом. В інших ситуаціях з питаннями, як відмити стіни від бруду, патьоків, висолів та скільки коштує чистка фасаду, домовласникам доводиться розбиратися самостійно.

В залежності від виду та ступеня забруднення, типу облицювального матеріалу розрізняються і способи чищення фасадів. Найчастіше зовнішню привабливість будинків псують мінеральні забруднення (висоли, патьоки, іржа), але нерідко доводиться стикатися з забрудненнями органічного характеру (сажа, цвіль, мох). Їх характерною особливістю є погана природна змивання під впливом атмосферних опадів. Несвоєчасне ж видалення забруднень призводить до руйнування будівельних матеріалів і втрати їх функціональності. Роз’їдають фасади будинків і агресивні важкі метали, гази, велика концентрація яких спостерігається поблизу автомагістралей і центральних вулиць.

 

Помити фасад будинку самостійно – справа вкрай трудомістка і копітка. Пов’язано це і з витратами часу, і з площею робіт, і зі знанням особливостей будівельних матеріалів, використаних для облицювання фасаду, і з необхідністю придбання спеціального обладнання та засобів. Тому раціональніше всього вдатися до допомоги професійних клінінгових компаній.

Помийте наш фасад!

Найчастіше чистка фасадів проводиться очищають розчинами за допомогою апаратів високого тиску. Потужний натиск водяного або повітряного струменя вибиває нечистоти навіть з дрібних зазорів, а концентровані розчини роз’їдають бруд без залишку.

Підбір чистячих засобів проводиться з урахуванням фізико-хімічних властивостей матеріалів, якими облицьовано будинок. Так, граніт, цегла, керамічна плитка відрізняються стійкістю до дії кислот, тому при їх очищенні допускається застосування слабокислих розчинів. Миття поштукатуреної фасаду можна проводити тільки нейтральними миючими засобами і ощадливим способом, оскільки штукатурка дуже чутливий матеріал. Лужні сполуки підійдуть для прибирання фасадів з штучного каменю.

Найбільше клопоту домовласникам доставляють висоли. З’являються вони в результаті випаровування води з самих будматеріалів і розчинів, що містять мінеральні домішки. А також у тих випадках, коли було використано неякісне сировину або ж порушувалися технології будівництва. Небезпека висолів в тому, що вони поступово проникають в структуру матеріалів і починають руйнувати їх зсередини. Таким чином, фасад будинку не тільки дуже швидко втрачає свою естетику, але і зажадає капітального ремонту. Для видалення висолів застосовуються сильнодіючі концентровані засоби, що містять у складі неорганічні кислоти.

Найбільш відомий спосіб видалення забруднень – піскоструменевий, коли на фасад подається сильний повітряний струмінь, що містить частинки кварцового піску. З-за високої абразивності цей спосіб належить до «жорстких» методів очищення. Його застосування виправдане в ситуаціях, коли необхідно прочистити іржаві місця або повністю видалити, наприклад, штукатурний шар при підготовці будинку до реконструкції.

Більш досконалим і ефективним методом видалення бруду з фасадів є інноваційна технологія «сода бластинг». Цей метод очищення відноситься до «м’яким», але дуже результативним способів впливу. Чистка поверхні фасаду відбувається за рахунок впливу струменів стисненого повітря, що містять частинки бікарбонату натрію. Ця універсальна технологія застосовна до будь-яких типів фасадів.

Ціни на миття фасадів залежать від способу очищення від загальної площі поверхонь і від складності конструктивних форм будови. Але, в будь-якому випадку, професійна мийка фасаду набагато вигідніше самостійних спроб привести його в порядок.

Статті по темі:

  • Промислові альпіністи: миття вікон та фасадів
  • Мийка куполів і похилого скління
  • Водний камінь або білий наліт на склі
  • Промислові альпіністи: очищення фасадів
  • Скляний фасад: монтаж, ремонт, миття
  • Мийка фасадів багатоповерхових будівель
  • Самоочисні склопакети: фантастика чи реальність?
  • Як помити вікна дешево?
  • Професійна мийка фасадів будинків, вікон та вітрин
  • Мийники вікон
  • Помити вікна

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>