Герметизация швов

Чим герметизують міжпанельні шви

Пропонуємо Вашій увазі короткий опис двох найбільш популярних різновидів герметика – поліуретанового і тиоколового, із зазначенням їх функціональних особливостей, переваг і недоліків. Цей корисний і цікавий матеріал можуть використовувати у підготовці до роботи як

Читати далі

Герметизація балкона: усуваємо протечку

Багато людей стикалися з проблемою гідроізоляції дерев’яних балконів, особливо актуально це після того, коли починає танути сніг, або після минулого дощу, коли на балконі з’являється протікання. Як правило, проблеми з гідроізоляцією виникають із-за економії з боку

Читати далі

Закладення та утеплення міжпанельних швів

Закладення міжпанельних швів – дуже важливий елемент у будівництві будинку та забезпечення його теплоізоляції і гідроізоляції. Розрізняють три види закладення міжпанельних швів. Критерієм виділення їх служить характер розташування утеплювача в огороджує пристрої.

Читати далі

Герметизация швов

germetizatsia_1

При проведении различных видов работ очень часто возникают такие ситуации, когда применение обычных методов возникает затруднительным из-за труднодоступности объекта или высоты. В таких ситуациях очень целесообразно прибегнуть к услугам специалистов промышленного альпинизма.

Читати далі

Ремонт тріщин фасаду

Remont-trishhin-fasadu

Наші фахівці виконують весь комплекс фасадних робіт (від безкоштовної діагностики до ремонту), в тому числі і ремонт тріщин фасаду. У штаті нашої компанії працюють промислові альпіністи з великим досвідом подібних робіт.

Фасади схильні до великих навантажень, ніж внутрішні стіни, і вимагають проведення відновлювальних робіт з оздоблення або капітального ремонту набагато частіше. 

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya_mizhpanelnix_shviv_2

Промисловий альпінізм в сфері утеплення багатоповерхових будівель

Питання збереження тепла всередині будівлі в холодний період року є одним з найважливіших при експлуатації будинків панельного типу. Панельна зборка будинків являє собою зведення будови з окремих залізобетонних панелей, які і складають цілісну конструкцію. При укладанні бетонних конструкцій між окремими панелями залишаються щілини, які обробляються спеціальною мастикою. З часом цей з’єднувальний матеріал втрачає придатність, а термоізоляція будівлі стає незадовільною.

На допомогу приходить герметизація міжпанельних швів – процедура, яка є особливо актуальною для суворого російського клімату. Процес герметизація міжпанельних швів проводився в плановому порядку, відповідно до графіка капітальних ремонтів.

Погана міжпанельних теплоізоляція – це істотні тепловтрати, це також руйнування фасаду будівлі, освіта вогкості і цвілі в зруйнованих швах.

Читати далі