Усунення зовнішніх затікань

Ustranenie-zatekanijСирість в приміщенні. Цвіль і грибок на стінах. Протяги і звисаючі шпалери. Вологі плями на стелі і промерзання стін взимку. Помилки будівельників, особливості споруди, панельний будинок. Здається, цьому немає кінця … Професіонали знають точну причину перерахованих труднощів і ліквідують її протягом одного дня.

Погана герметизація швів – це проблема, яка виникає протягом будівництва, але усувається на будь-якому етапі експлуатації будівлі. У цьому допомагають фасадні роботи, пов’язані з обробкою панельних швів.

Висотні роботи в м.Києві та Київській області, які проводять професійні промислові альпіністи, ефективно запобігають вплив опадів на зовнішні шви панельних стін.

Компанія “prom-alp.kiev.ua” пропонує

  1. Обробити міжпанельні шви полімерами, щоб виключити потрапляння вологи зовні і осідання конденсату.
  2. Обшити листами оцинкованої сталі температурно-осадових швів, застосовуючи утеплювач.
  3. Перестелити шифером козирок верхнього поверху, забезпечуючи більш щільне і надійне примикання до даху.
  4. Відремонтувати навіси балконів останніх поверхів і козирки балконів будь-яких поверхів, щоб попередити затікання дощової і талої води.
  5. Герметизувати встановлені віконні склопакети, в яких піна зруйнувалася під впливом ультрафіолетових променів і атмосферних опадів ..

 Усунення зовнішніх затікань у м. Києві та Київській області

Усунення зовнішніх затікань – можливість заощадити на опаленні приміщення, оскільки крізь необроблені зовнішні шви і щілини віконних прорізів втрачається до 30% тепла. Економія на наступних ремонтах – це незаперечна вигода проведених професіоналами робіт. Необхідність переклеювати щороку шпалери, фарбувати роздувся стелі, опалювати будинок додатково і відмовляти собі в хорошому ремонті – все це піде після ретельної герметизації.

Робота промислових альпіністів дозволяє виправити ситуацію в найкоротший час.

Компанія «prom-alp.kiev.ua» володіє рядом переваг

  • Наявність досвідчених верхолазів і відмінних будівельників для проведення будь-яких висотних робіт;
  • Обробка швів окремої квартири або всього будинку – масштаб робіт визначає вартість усунення зовнішніх затікань;
  • Можливість проведення герметизації на будь-якому етапі будівництва будівлі;
  • Застосування технологій, які дозволяють здійснити обробку та ремонт швів в холодну пору року;
  • Виклик майстра, консультація та попередня оцінка вартості виклику бригади.

Ціна усунення зовнішніх затікань

Вартість робіт по усуненню зовнішніх затікань залежить від багатьох факторів, таких як розташування квартири, витрат на основні та допоміжні матеріали, потреба застосування техніки.

Компанія «prom-alp.kiev.ua» враховує Ваші інтереси на всіх етапах роботи!

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Гарантія.
Чекаємо Вашого дзвінка.

Герметизація балконів, лоджій, балконних козирків у Києві

Тече балкон або лоджія? Протікає балконний козирок? Незрозуміло чому тече дах балкона? Тільки альпініст може повноцінно визначити, чому протікає балкон, і вирішити цю проблему якісно може. Не намагайтеся зробити герметизацію балконного козирка самостійно. Не ризикуйте життям, довірте цю роботу професійним альпіністам.

Балкон або лоджія є найбільш вразливою частиною будь-якої квартири, тому й вони найбільш сильно схильні самому сильному впливу природних напастей. Найголовніший ворог балконів і лоджій – це, безумовно, волога.

Читати далі