Утепление балконов

Утепление балконов

uteplenie-balkona

Утепление балконов   или   лоджий   не простая задача. И если ее качественно решать, то нужно говорить обо всем комплексе работ связанных с   реконструкцией   балкона   или   лоджии.

Начинать нужно с ремонта бетонной плиты, потому что она есть основа или  фундамент  вашего    балкона.

Читати далі

Утеплення балкона зовні альпіністами

Uteplenie_balkonov

Зовнішнє утеплення балкона або лоджії найбільш якісно можуть виконати тільки промислові альпіністи, висотники. Дуже часто нам доводилося переробляти утеплення балкона після працівників, які намагалися утеплити балкон з приміщення.

Мало того, що таке утеплення балкона буде неякісно, ​​тому що людина фізично не може дістати до всіх ділянок, просто нахилившись, це ще й небезпечно. Не піддавайте своє життя і чи життя інших людей на небезпеку і звертайтеся до фахівців.

Читати далі

Утеплення балконів, лоджій зовні в Києві

Uteplennya-balkoniv

Як утеплити балкон зовні?. Що краще – зовнішнє утеплення балконів, лоджій або утеплення балконів зсередини.

Чим краще утеплювати балкон зовні і яка ціна на зовнішнє утеплення балкона? Які складнощі можуть виникнути при утепленні балконів ззовні? Про це та про багато іншого, що пов’язано із зовнішнім утепленням балконів і лоджій, ви дізнаєтеся на цій сторінці.

Читати далі

Сучасний ремонт фасаду промисловими альпіністами

Suchasnij_remont_fasadu

Сучасний світ вимагає від кожної речі не тільки якісного внутрішнього наповнення, а й презентабельного зовнішнього вигляду. Це стосується житлових, комерційних і промислових будівель. Багато хто з них, зважаючи на свою старості або просто недбалого будівництва, втратили зовнішній блиск фасадів (якщо такий і існував). Ремонт фасаду – справа складна і потребує серйозних вкладень.

Читати далі

Утеплення фасадів альпіністами

Uteplennya_fasadiv_alpinistami

Утеплення фасадів  – актуальна на сьогоднішній день послуга. Це обумовлено  зацікавленістю приватних і юридичних осіб в економії енергоресурсів. Утеплення фасаду мінватою , пінопластом, пінополістиролом дозволяє знизити енерговитрати мінімум на 60%. Наявність утеплювача на стінах будівлі дозволяє створити в приміщеннях комфортний мікроклімат, вирішити проблему вогкості і протягів. Зовні будівлі утеплення запобігає появі висолів, захищає фасад від вологи та інших несприятливих атмосферних впливів.

Читати далі

Утеплення балконів

uteplenie-balkona

Утеплити балкон  або  лоджію  не проста задача. І якщо її якісно вирішувати, то потрібно говорити про весь комплекс робіт пов’язаних з  реконструкцією  балкона  або лоджії . Починати потрібно з ремонту бетонної плити, тому що вона є основа або фундамент вашого  балкона .

Читати далі