Висотний клінінг. Очищення на висоті.

kliningovye-uslugiВисотний клінінг увазі під собою очистку та миття на висоті. Основні споживачі кінінгових послуг такого роду – фасади будівель. Надання клінінгових послуг промисловими альпіністами ділиться, в основному, на наступні специфіки:

Мийка й очищення фасадів будівель

Фасади, як зовнішня оболонка будь-якої будівлі, потребують регулярного догляду. При впливі несприятливих факторів навколишнього середовища, фасад приходить в непривабливий вигляд і потребують очищення. Мийка фасаду – процедура необхідна, не тільки для підтримки естетичного вигляду будівлі. Також регулярна очистка стін будівлі допомагає запобігти передчасному ремонт фасаду. А адже навіть косметичний ремонт будівлі обходиться набагато дорожче його очищення.Проводячи регулярну мийку фасаду, власник будівлі має не тільки сприятливий зовнішній вигляд, але і продовжує експлуатаційні властивості фасаду.
Наша компанія професійно надає послуги з очищення поверхні фасаду і мийці фасаду промисловими альпіністами.Використання сучасних технологій очищення та професійного обладнання, дозволяє нам гарантувати високу якість миття і очищення фасаду, при розумних витратах і мінімальних термінах.

Мийка вікон альпіністами

Починаючи з весни, хочеться абсолютної свіжості навколо і один з перших етапів у досягненні цієї гармонії – миття вікон. Чисте вікно дарує затишок і комфорт будь-якому приміщенню. Миття вікон – процес вимагає певних навичок. Якісно помити вікна,не залишаючи розлучень і не пошкоджуючи поверхню – завдання не з легких. А коли доступ до зовнішньої сторони вікна можливий тільки зовні, доводиться вдаватися до піднімальному встаткуванню. Мийка вікон альпіністами – відмінний вихід зробити сонячне світло яскравіше, а вид з вікна приємніше. Дотримуючись усіх заходів безпеки, і, використовуючи, перевірені технології, промислові альпіністи нашої компанії виконають мийку вікон, без необхідності доступу в приміщення.Мийка вікон альпіністами – досить специфічний вид висотних робіт і вимагає безвідмовного професіоналізму. Наша компанія завжди надасть Вам відмінний результат в найкоротші терміни і за помірними цінами.

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Помити вікна

Помити вікна в квартирі – здавалося б, що в цьому складного? Беремо ганчірку, мочимо її, ретельно трьом вікно, і … на склі залишаються брудні розводи, а чистіше не стало. Іноді, навіть навпаки.

Що ми зробили неправильно?

У будь-якій справі є свої маленькі хитрощі. Для

Читати далі

Мийники вікон

Більшість людей навіть не замислюється про те, як миють вікна у висотних будівлях. Хто ці відважні мийники вікон, які працюють вище хмар?

Давайте поговоримо про цю професію детальніше.

Мийка вікон – справа не хитра. Недарма, за офіційною термінологією цю послугу

Читати далі

Професійна мийка фасадів будинків, вікон та вітрин

Особливістю сучасного будівництва офісних будівель і торгово-розважальних центрів є наявність великої площі скління. Це надає будівлям легкість і особливий стиль. Однак ці поверхні піддаються найбільш сильному впливу пилу, вихлопних газів. Виконати митті стекол зовні

Читати далі

Сніг на даху будинку – це джерело небезпеки

Взимку власникам власних будинків доводиться рахувати збитки, винуватцем яких з’явився сніг. Біла шапка на даху будинку здається невинною лише на вигляд, а насправді – це джерело небезпеки. Пласт снігу, зірвавшись з даху може зламати паркан, пом’яти машину. Крім цього, по

Читати далі

Очищення дахів у приватному секторі

Власники приватних будинків в Підмосков’ї нерідко стикаються з ситуацією, коли під час відлиги дах їхнього будинку починає протікати. Як правило, це пов’язано з тим, що скупчилася за зиму маса снігу на покрівлі перекошує кроквяну систему, і вода через стики листів

Читати далі

Як помити вікна дешево?

Кожна господиня стоїть перед вибором: зекономити, і помити вікна самостійно, або запросити фахівців. Якщо мова йде про миття звичайних орних вікон в квартирі, то послуги промислових альпіністів замовляти немає необхідності. Але, наприклад, помити балкон або вітражне

Читати далі