Ремонт фасадів альпіністами

Фасад – візитна картка будь-якої будівлі, незалежно від типу і призначення останнього. Нерідко думку про компанії складається з зовнішніх сукупних ознак. До числа таких належить і вигляд фасаду.

Жодне покриття не є вічним. Рано чи пізно йому може знадобитися  ремонт. Вигоріла під променями сонця фарба, облуплена штукатурка, облицювання з дірами справляють гнітюче враження. Старий фасад виглядає неестетично і перестає ефективно виконувати свої захисні функції. Він більше не перешкоджає попаданню атмосферної вологи на стіни. Останні внаслідок цього поступово руйнуються. Виправити положення дозволить косметичний або капітальний ремонт фасаду . Тип проекту визначається станом наявного покриття і рядом інших об’єктивних чинників.

Методи фасадних робіт

Ремонт фасадів будівель в Києві сьогодні здійснюється декількома методами. Загальноприйняті є ефективними, але дорогими. Часто використання їх економічно недоцільно. Будівництво лісів і застосування техніки (автовишок тощо) вимагає істотних матеріальних витрат. Тим, хто бажає оптимізувати їх, ми пропонуємо альтернативний метод – промисловий альпінізм.

Ремонт фасадів альпіністами здійснюється оперативніше. Послуги професійних фахівців компанії prom-alp.kiev.ua обійдуться дешевше оренди автовишки та розгортання повноцінної  будівничої кампанії з декількома бригадами робітників, лісами і т.п. Почніть заощаджувати вже сьогодні, замовте послугу ремонту фасаду за спеціальною ціною. Телефон: +38 (063) 709-07-54

Особливості ремонтних робіт

Роботи з ремонту фасаду можуть бути різними. Їх специфіка визначається станом і типом покриття. В цілому ж процедура проведення робіт ідентична.

На першому етапі реалізації проекту фахівці prom-alp.kiev.ua оглядають фасад, діагностують стан несучих, складових частин конструкції. Це дозволяє визначити необхідний для відновлення функціональності та естетики покриття обсяг робіт. Також на даному етапі вибираються технології, прийоми,  методи роботи, встановлюється черговість проведення останніх.

Наступним етапом є підготовка покриття до ремонту. Воно очищається від забруднень, перевіряється на предмет щільності і міцності прилягання до основи. Після цього фахівцями у сфері промальпа відновлюються несучі елементи конструкцій і прикрашає декор. Далі наноситься фінішне покриття.

До ремонтних робіт відноситься і утеплення фасаду, облицювання його керамогранітом, декоративним каменем, сайдингом, панелями. В якості додаткових послуг ми пропонуємо установку водостоків, систем вентиляції, кондиціонування. Роботи виконуються на будь-якій висоті. Їх якість та безпеку гарантуються.

Давати гарантії клієнтам нам дозволяє професіоналізм, досвід роботи в сфері промальпа і дотримання принципів, на яких заснована діяльність prom-alp.kiev.ua (застосування сучасних технологій, високоякісних матеріалів).


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>