Переваги конструкції вентильованого фасаду

vent-fasad_4

Перевага вентфасада над іншими видами обробки, в тому, що він володіє величезним дизайнерським потенціалом і є можливість, застосовувати найрізноманітніші фасадні, надійно справляється з відведенням вологи і запобігає скупченню конденсату на внутрішніх конструкціях.

До всього іншого для вентильованого фасаду, немає потреби, перед монтажними роботами проводити попереднє вирівнювання стін та іншої обробки.

Вентильований фасад, можливо, застосовувати в облицюванні, як нових будівель, так і в старих об’єктів, яким потрібне відновлення або реконструкція.

З нашою допомогою , ви поліпшите естетичний вигляд будівлі, захистіть стіни від промерзання і збережіть комфортну атмосферу всередині приміщення.

Доступні ціни на вентильовані фасади і тривалий термін експлуатації, робить їх замовлення привабливим і виправданим видом обробки промислових об’єктів, заміських житлових будов і різних офісних приміщень.

       Вентильовані навісні фасади – сучасна технологія

vent-fasadНавісні фасади, що володіють вентиляцією, дають можливість потокам повітря більш ретельно провітрювати стіни і стелі під обробкою, що збереже теплоізоляцію і її характеристики в чудовому стані і забезпечить збереження металевої обшивці.

Зазвичай для обшивки вентильованого фасаду використовуються листи з композиту, але тільки на обшивці справа не припиняється, тут необхідно дотримуватися технології підготовки самого фасаду.

Навіть не дивлячись на хороший стан старих радянських будівель, які були побудовані в далекі роки молодості наших бабусь, фасад самої будівлі зазвичай не виглядає привабливим.

Щоб привести вигляд будівлі в презентабельний вигляд, все частіше використовують навісний вентильований фасад з елементами склопрозорих конструкцій , який не тільки додасть будівлі сучасний стиль, але і досить якісно утеплить стіни будови, що дозволить в майбутньому заощадити значні кошти на опаленні приміщень.

Для зовнішньої обшивки застосовують профільовані листи. Тут матеріал утеплювача має велике значення. Найчастіше, зараз застосовують теплоізоляційні плити з базальтової або мінеральної вати. Також, але менш часто, використовують у вигляді утеплювача пінопласт, але він, програє мінеральним і базальтовим плитам по звукоізоляційних характеристиках і є пожежонебезпечним матеріалом.

Як базальтовий, так і мінеральний утеплювач, випускається двох видів – у вигляді рулону або плити. Для того щоб закріпити цей вид теплоізоляції, використовують спеціальні оцинковані профілю. Профіль, яким часто користуються, виглядає у вигляді букви Z з англійського алфавіту, і фіксуються такі профілю горизонтально.

Розкид фіксації даних профілів, визначається, враховуючи геометрію теплоізоляції. Між кріпленнями, необхідно залишати відстань, яку буде трохи менше, ніж товщина самого утеплювача, так як це дозволить утримувати утеплювач між профільними листами, тільки за рахунок його власної пружності, що повністю виключить можливість випадання теплоізоляції.

Так як базальтовому і мінеральний утеплювач потрібна додаткова гідроізоляція, доводиться використовувати спеціалізовану плівку, поверх плит або вати. Її починають розмотувати знизу, поступово переміщаючись вгору, проклеівая всі стики плівки спеціальною липкою стрічкою. Додатково кріпиться така плівка пластмасовими дюбелями (парасольки) з великою головкою – це допомагає утримати як плівку для гідроізоляції, так і використовуваний утеплювач.

По завершенню робіт з гідроізоляції, потрібно приступати до обшивки профілем, для цього профільний настил буде потрібно фіксувати до оцинкованого профілю, переможе стінок якого буде розташований шар утеплювача. Якщо всі роботи будуть проведені якісно, ​​то зазор під вентиляцію, виявиться невеликим і дорівнюватиме лише висоті хвилі профільного листа. Для поліпшення вентиляції, відстань яке йде посеред гідроізоляції і профільного листа, потребуватиме збільшення. Щоб провести цю маніпуляцію, буде потрібно прикріпити до вже наявного оцинкованому профілем, який утримує утеплювач, додатковий профіль, за допомогою самонарізуючих гвинтів. Дуже важливо упевнитися, що профіль міцно зафіксований, адже він буде утримувати всю конструкцію вентильованого фасаду і як наслідок буде зобов’язаний витримати величезні навантаження.

Профіль, який кріпиться додатково, найчастіше має менші розміри і фіксується за допомогою самонарізуючих гвинтів.

Почати обшивати фасад переважно знизу, так найлегше буде розташувати листи: адже укладати лист на лист буде куди зручніше, ніж намагатися підсунути нижній лист, під верхній. При завершенні робіт стару будівлю, змінитися до невпізнання: отримає ультрасучасний вигляд і якісне утеплення.До частини фасаду, що розташувалася в самому низу, буде прикріплена спеціальна металева планка з тоненького листа, який послужить водовідведенням – такі планки називаються цокольними.

Вмонтовуючи вентильований фасад, потрібно приділити особливу увагу даху, так як там залишиться спеціальна щілину і її обов’язково потрібно закрити.Здійснити це досить просто – переробляється карниз або просто замінюється планка карниза на більш відповідну, яка, прикриємо зазор. Правда в будинках з шиферним або черепичним дахом, швидше за все, буде потрібно повністю розбирати покрівлю. У будовах ж, дах яких, зроблена з залізобетонних плит і укрита руберойдом, проблему легко вирішити за допомогою нової карнизною планки.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>