Фарбування покрівлі

Farbuvannya-pokrivli

Фарбування покрівлі методом промальпа: швидко, професійно, доступно

Функція покрівлі полягає насамперед у захисті конструкції будівлі від кліматичних і механічних навантажень. Надійність даху грає не останню роль у збереженні експлуатаційних характеристик споруди тривалий період часу. Для пристрою покрівлі використовується сьогодні велика кількість матеріалів, одним з найбільш затребуваних є оцинкована сталь. Вона практична, естетична, функціональна, але вимагає профілактичного догляду для продовження терміну служби.Техобслуговування, ремонт, забарвлення оцинкованої покрівлі можуть бути виконані методом промислового альпінізму.

Технологічні аспекти покрівельних робіт

Фарбування оцинкованої покрівлі – процес досить трудо- і ресурсномісткий. У першу чергу, необхідно правильно підібрати обробний матеріал. На ринку представлений широкий вибір покрівельних фарб. Вони можуть мати акрилову, масляну основу. Також широко використовуються фарби з додатковими властивостями (наприклад, антикорозійним ефектом). 

     Ціна на фарбування покрівлі:

Вид діяльності Од. вимірювання Вартість
Механічне очищення м.кв. 15  грн.
Обезжирования поверхні м.кв. від 10 грн.
Грунтування поверхні м.кв. 12 грн.
Забарвлення покрівлі в один шар м.кв. 15 грн.

Матеріали відрізняються не тільки складом.Забарвлення покрівлі повинна виконуватися з дотриманням технології пошарового нанесення лакофарбових засобів. Довіряти такі види робіт рекомендується професіоналам. Промислові альпіністи нашої компанії зможуть пофарбувати покрівлю з гарантією якості, безпеки і в стислі терміни.
Переваги використання методу промальпа

Фарбування покрівлі альпіністами виконується в кілька етапів. Покрівельні роботи включають:

  • діагностику;
  • підбір лакофарбових матеріалів;
  • підготовку покрівлі (виконання ремонтних робіт по металу);
  • безпосередньо фарбування із застосуванням спеціальної техніки, що забезпечує якість виконаних робіт при економному витраті фарби.

Промислові альпіністи враховують технологічні особливості нанесення фарбувальних матеріалів на метали різних типів. У результаті на відновленої поверхні в процесі експлуатації не затримуються пил, тверді частки, вода, що викликають передчасний знос покрівлі.

Висотні роботи виконуються без застосування важкої підйомної техніки.Використання при фарбуванні покрівлі класичних альпіністських мотузкових систем дозволяє замовнику послуг істотно заощадити кошти на реалізацію проекту. Крім того, на деяких покрівлях складної конструкції виконання робіт стандартними методами просто неможливо. Техніка промислового альпінізму дозволяє відновлювати ефективно і швидко архітектурні даху будь-якого типу.

Фарбування покрівлі в цілому дозволяє оптимізувати витрати на технічне обслуговування будинку. Професійне виконання робіт фахівцями в області промальпа сприяє багаторічної безремонтної експлуатації житлових будівель, комерційних об’єктів та спеціальних споруд. Вартість фарбування завжди розраховується в індивідуальному порядку і залежить від застосовуваних матеріалів, необхідності виконання ремонтних робіт, складності останніх.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>