Фарбування фасадів альпіністами

Farbuvannya_fasadiv_alpinistami

Фарбування фасадів  є однією з найпоширеніших послуг в категорії  фасадних робіт. Всі проекти реалізуються із застосуванням методу промислового альпінізму. Замовити послуги компанії prom-alp.kiev.ua ви можете за телефоном: +38 (063) 709-07-54

Ми реалізуємо проекти будь-якої складності в стислі терміни і гарантуємо якість фасадних робіт.

Важливість догляду за фасадом

Фарбування фасаду будівлі має на меті збереження презентабельного вигляду останнього на певний строк. Крім того, операція має важливе функціональне значення. Фарбування фасадів забезпечує системам додатковий захист від атмосферних несприятливих впливів. Якісно виконані фінішні роботи також дозволяють підкреслити архітектурні особливості конкретного будинку.

Ціни на фарбування фасаду:

Найменування робіт Од. вим. Варт. робіт
Підготовка поверхні стін кв.м. 15 грн.
Пристрій утеплювача при необхідності кв.м. 70  грн.
Нанесення штукатурного шару кв.м. 100  грн.
Фарбування поверхні фасаду кв.м. 50 грн.

* Ціни вказані без урахування вартості матеріалу

Особливості виконання робіт

Фарбування фасадів альпіністами виконується із застосуванням стандартних мотузкових систем. Фахівці в безопорному просторі швидко і якісно відновлюють зношене фасадне покриття. Як і будь-який вид оздоблювальних робіт, цей має свої особливості.

Основою якісного фарбування фасадів є правильна грунтовка підстави. Вона мінімізує ризик відлущування і розтріскування пофарбованого шару, збільшує термін експлуатації фасаду, служить ефективним засобом профілактики цвілі, грибка, висолів.

Фарбування фасадів будівель виконується різними фарбами. Фахівці компанії prom-alp.kiev.ua працюють з усіма видами матеріалів: мінеральними, полімеризаційного, акриловими та іншими.Застосовувані грунтовки і фарби екологічно безпечні, пожароустойчиви і практичні. Вони в процесі нанесення дозволяють закладати дрібні тріщини в покритті. Для кожного проекту фарба підбирається в індивідуальному порядку. При виборі матеріалу враховується його хімічний склад і колірні характеристики (шкала RAL).

Фасадні роботи можуть виконуватися в будь-який час року. Метод промислового альпінізму практично не має обмежень у застосуванні, пов’язаних з погодними умовами. Для роботи в зимовий період фахівцями prom-alp.kiev.ua використовуються спеціальні склади. Сучасні виробники пропонують до застосування в будівельній сфері грунтовки і фарби, нижня межа робочого діапазону яких знаходиться в межах -10 ° С.

Ціна запитання

Вартість фарбування фасаду залежить від багатьох факторів. До числа таких належить матеріал покриття, його стан, обсяг підготовчих робіт і т.п. Кваліфікація, досвід фахівців prom-alp.kiev.ua дозволяє підбирати при реалізації кожного проекту оптимальне рішення поставлених завдань.

Професіонали нашої компанії розуміють реальні потреби клієнтів. Ми пропонуємо кожному замовникові кілька варіантів виконання фасадних робіт, що відрізняються вартістю і деякими особливостями. Вибір проекту залишається за клієнтом.

Фарбування фасаду альпіністами prom-alp.kiev.ua – це оптимальне співвідношення вартості та якості сучасних оздоблювальних робіт.

Викликати промислових альпіністів для фарбування фасаду можна за телефоном:

+38 (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>