Аварійне відкриття дверей

Avarijne-vidkrittya-dverej

Не знаєте, куди дзвонити, якщо зачинилися двері в квартирі ? Вирішити проблему допоможуть промислові альпіністи. Професійні фахівці компанії  проникнуть в квартиру через вікно, балкон, лоджію і відкриють двері зсередини. При цьому вам не доведеться ламати замок і витрачатися на придбання, установку нового.

    Якщо зачинилися двері , не поспішайте вирішувати проблему підручними засобами.  Викличте групу швидкої альпіністської допомоги. Це п гаю і дешевше, крім того, абсолютно безпечно, на відміну від вибивання дверей з ризиком отримати травму.

Компанія prom-alp.kiev.ua  завжди допоможе!

Наша команда впевнена: безвихідних ситуацій не буває!Будь-яка з проблем з захлопнувшейся дверима може бути вирішена оперативно і без особливих матеріальних витрат.

Причин, за якими може знадобитися допомога промислових альпіністів, може бути декілька. Найпоширеніша –забуті ключі . Сучасні двері з самозахлопивающіміся замками надійні, практичні і довговічні.Але вони – справжній головний біль мешканців багатоповерхівок. Випадково зачинилися двері – і все, в квартиру не потрапиш. Розкривати замок зовні дуже складно, зрізати – неконструктивно.

Чимало випадків захлопування дверей пов’язано з дітьми. Дитина, граючи, може вивести з ладу замок. Що робити залишився в під’їзді батькові? Часу на вирішення проблеми небагато. Щоб маленький бешкетник НЕ пограв, наприклад, з водою або газом, дорослому необхідно відновити батьківський контроль. У цьому випадку особливо важливо швидко відкрити двері. Зробити це без допомоги професіоналів вельми проблематично. Виклик альпіністів дозволить вирішити проблему з максимальною оперативністю. Що робити, поки допомога в дорозі? Постаратися заспокоїтися самому і пояснити через двері дитині, що дуже скоро ви будете вдома.Стресова ситуація – це завжди неприємно. Але головне, що з неї є вихід. І він не так складний, як здається на перший погляд.

Непоодинокі й випадки втрати ключів. Розкрити двері при цьому можна двома способами. Перший – стандартний: за допомогою міліції, слюсаря з ЖЕКу і свідків-сусідів, прописаних у вашому під’їзді. Все це зажадає витрат часу. А якщо справа до вечора?

Ми пропонуємо простий і економічний вихід – послугу промислового альпінізму. Наш фахівець спуститься з даху по мотузці у вікно, відкриє вам двері зсередини. При цьому не доведеться витрачати час на очікування комунальників, пояснюватися з сусідами та міліцією.Доступна ціна послуги не зрівняється з вартістю ремонту двері при зломі. Роботи по проникненню в квартиру в багатоповерхівці виконуються швидко, без ризику для життя і максимально акуратно.

Аварійне відкриття дверей – це швидко, просто, зручно

Форс-мажор може трапитися в будь-який момент. Щоб вирішити аварійне відкриття дверей швидко і просто, тримайте під рукою телефон фахівців. З професійними промисловими альпіністами компанії prom-alp.kiev.ua ви можете зв’язатися 7 днів на тиждень.Телефонуйте: +38 (063) 709-07-54

Ми завжди готові прийти на допомогу!


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>