Вивезення снігу з території за низькими цінами

Наша компанія  пропонує вам послуги з вивезення снігу з вашій території. Ми з однаковою охотою беремося за вивезення снігу, що залишився в відвалах або в купах після збирання, здійсненої кимось іншим, і за прибирання снігу нашими силами з подальшим складуванням та вивезенням снігу.

Вам потрібно лише подзвонити нам і замовити наші послуги – а далі ми все зробимо за вас. Сніг ми відвозимо на на снегоплавільние станції або спеціальні полігони, в процесі прибирання, вивезення та складування дотримуємося всі встановлені норми.

Хто зацікавлений у співпраці з нами?

У всіх компаній, які здійснюють вивезення снігу, розцінки відрізняються – але відрізняється і надійність роботи, спектр доступних послуг, арсенал засобів і техніки. Ми беремо за свою роботу оптимальну ценціі, щоб зробити якість доступною для широкого кола споживачів.До нас звертаються як юридичні, так і фізичні особи.

Для юридичних осіб

Vyvoz-snega-v-kieveВам потрібен вивезення снігу з території, якщо ви – організація, що стежить за станом своїх територій, парковок, під’їзних шляхів або зон декоративних зелених насаджень. Великий плюс поводження з нами – в тому, що якщо ви почнете постійно співпрацювати з компанією з вивезення снігу в Києві в зимовий час, вам не знадобиться шукати інших працівників, коли прийде весна.

В спектр наших послуг входить прибирання території та вивезення снігу сміття круглий рік. Замовте у нас вивезення снігу, а потім подумайте – чи не знадобиться вам пізніше, наприклад, прибирання будівельного сміття? Ми можемо і це!

У нас можна замовити весь комплекс заходів по приведенню території або приміщень в порядок – так що не доведеться звертатися в кілька різних компаній, щоб добитися необхідного результату. Причому у нас є знижки для постійних клієнтів – читайте про це далі.

Для власників приватних територій

Vyvoz-snega-cenaВивіз сміття після будівництва або ремонту потрібен не тільки юридичним особам. Якщо ви володієте ділянкою землі, котеджем в дачному селищі, власним домом, то прибирання територій від снігу цікавить вас не в меншому ступені. А то й більшою – своїми силами можна прибрати хіба що невеликий дворик, а далі все одно буде потрібно стороння допомога.

Між іншим, ми не обмежуємося присадибними ділянками – прибрати сніг з вашого даху ми теж можемо!  У нас працюють висококваліфіковані професіонали, серед робочих навичок яких – промисловий альпінізм , що дозволяє нам проводити висотні роботи на покрівлях будь-якої висоти, форми і складності, і надавати найрізноманітніші послуги з догляду за землею і спорудами взимку.

Для держустанов

Vyvoz-snega-pogruzkaМи також співпрацюємо з муніципальними та державними організаціями – приберемо сніг з дворів, з дитячих майданчиків, очистимо від зайвого снігу територію вашого дитячого садка або школи. Ми – ваше спасіння після раптового сильного снігопаду, допомога вашим двірникам або рішення для скопівшіся на підзвітній вам території величезних куп снігу. Очищення покрівлі від снігу також нам під силу.

Якщо снігоприбиральна техніка розчистила ваші дороги, але тільки “відсунула” сніг в кучугури на узбіччях і тротуарах, цей сніг в перспективі стане ще більшою проблемою.Прибрати його бажано якомога швидше – і тут ми прийдемо до вас на допомогу в будь-який момент.

Пам’ятайте, що вартість вивозу снігу у нас нижчі, ніж у багатьох конкурентів, так що замовляючи вивіз снігу в Києві у нас, ви заощадите грошові кошти.

Ми працюємо не тільки на разовій основі. Ви можете домовитися з нами про абонентське обслуговування. Ми станемо приїжджати до вас час від часу і прибирати сніг. Більш того, до наступної зими ми не забудемо про вас і продовжимо працювати. На такий регулярний вивіз снігу ціна встановлена ​​нижче, ніж на разові послуги – у нас передбачені знижки для всіх клієнтів!

Наші гарантії

В рамках надання послуг з прибирання та вивезення снігу ми гарантуємо, що:

  • навантаження снігу буде виконана в найкоротші терміни;
  • ми оперативно відреагуємо на ваше звернення, усунемо наслідки снігопаду в найкоротші терміни після вашого дзвінка;
  • ми здійснюємо прибирання і вивезення снігу в Києві і Києвській області;
  • ми застосовуємо вантажні автомобілі з контейнерами-бункерами, ідеально підходящі, щоб здійснювати вивіз снігу з вантаженням; наша техніка міститься в ідеальному стані і може проїхати по більшості вулиць Києві;
  • наші водії добре знають свою справу, швидко приїжджають, куди потрібно, не створюють заторів, уникають проблемних ситуацій у дворах і взагалі не створюють складнощів для замовника.

 Скільки коштує вивезення снігу?

Питання про те, скільки коштує вивезення снігу, нам з вами належить вирішувати в індивідуальному порядку – на вартості послуг позначаться як обсяг робіт (для різних завдань потрібно різну кількість працівників і різна за розмірами бункерів техніка), так і відстань до вас і до снегоплавільной станції .

Для постійних клієнтів у нас діє система знижок.

Приблизну вартість тієї чи іншої послуги можна дізнатися на сторінці цін.


Звертайтеся до нас прямо зараз і замовляйте наші послуги з вивезення снігу – і будете мати справу з компанією, яка вже чимало років допомагає юридичним і приватним особам з прибиранням територій круглий рік.

Ми працюємо без вихідних і свят, завжди раді вашому дзвінку і відповімо на будь-які ваші питання.

Тримайте навколишній вас світ в чистоті!

 (067)466-77-49


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>