Утеплення стін зовні пінопластом. Київ.

Зовнішнє утеплення стін останнім часом стало дуже актуально. Утеплення стін зовні можна робити різними матеріалами. Для зовнішнього утеплення використовують мінеральну вату, екструдований пінополістирол, пінопласт.

Бажання замовника, чим виконати утеплення квартири для нас пріоритет. Але при зовнішньому утепленні стін треба враховувати багато факторів і ми даємо свої рекомендації в кожному випадку.

Наш вибір при утепленні зовнішньої стіни — це утеплення пінопластом.

Чому — утеплення стін пінопластом? Відповідь на це питання ми даємо тільки виходячи з багаторічного досвіду утеплення квартир зовні, утеплення фасадних стін.

Протягом багатьох років, починаючи з перших квартир, які почали утеплятися в Києві, ми пробували використовувати будь-який матеріал, який побажає замовник: пінопласт, екструдований пінополістирол, мінеральна вата. І, незважаючи на те, що щороку з’являються все нові і нові матеріали і технології для зовнішнього утеплення стін, на нашу думку, утеплення квартир зовні пінопластом залишається найбільш оптимальним варіантом за ціною і за якістю.

У інших варіантів для зовнішнього утеплення стін, крім зрозумілих переваг (вони дещо ефективніше по теплоізоляції), є також великі недоліки. Наприклад, з екструдованим пінополістиролом погано поєднуються навіть найдорожчі марки клеючих сумішей. Попросту кажучи, через пару років після зовнішнього утеплення, декоративний шар може просто відшаруватися. Не допомагають навіть заводські насічки.

Якщо замовник наполягає на цьому матеріалі при утепленні квартири зовні, то нам доводиться просто «дере» поверхню спеціально, щоб поліпшити взаємодію утеплювача і клеять сумішей і дати гарантію на зовнішнє утеплення стіни. Вата дуже важка, і це не завжди типово, і, крім цього вартість зовнішнього утеплення мінеральною ватою набагато дорожче. Тому, ми рекомендуємо при зовнішньому утепленні стін використовувати саме пінопласт хорошої марки, звичайно, при дотриманні технології зовнішнього утеплення. Утеплення стін пінопластом зсередини набагато менш ефективно, ніж утеплення пінопластом зовнішньої стіни квартири або її окремої частини, лоджії, балкона.

Зовнішнє утеплення стін. Технологія.

Ми пропонуємо зовнішнє утеплення квартир, утеплення стін пінопластом по наступній системі:Uteplenya_vatoy

Дана система зовнішнього утеплення стіни являє собою «сендвіч», що складається з трьох шарів, що виконують різні функції, а в сукупності забезпечують невразливість, економічність і надійність цього винаходу.

Система зовнішнього утеплення

Перший шар зовнішнього утеплення квартир — теплоізолюючий

До чистої, рівної поверхні зовнішньої стіни квартири за допомогою спеціального клею приклеюється теплоізоляційний шар, пінопласт, який додатково зміцнюється за допомогою спеціальних дюбелів.

Другий шар утеплення стін зовні — захисно-вологостійкий

Створюється за допомогою спеціального клею і армується сіткою зі скловолокна.

Третій шар зовнішнього утеплення квартир-декоративно-вологостійкий

Ми підберемо фактуру обробки і колірну гамму за бажанням замовника.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як «утеплення стін зовні пінопластом, утеплення зовнішніх стін квартири, балкона, лоджії», зателефонуйте нам, ми безкоштовно проконсультуємо з будь-яких питань, що стосуються утеплення квартир і балконів зовні.

Ціна на утеплення стін зовні в Києві

Види робіт
Вартість роботи
з матеріалом, грн. / Кв.м
Вартість роботи
без матеріалів, грн. / Кв.м
Утеплення квартир
450-500
300
Наявність кондиціонера
Плюс 400 грн за кожен

Виклик альпініста, монтажника — висотника, майстри з висотних робіт і консультація у м.Києві — безкоштовно. Попередню консультацію з приводу зовнішнього утеплення стін у Києві наш фахівець зможе Вам дати по одному з телефонів:

(067) 466-77-49

Телефонуйте нам! Ми завжди раді відповісти на Ваш дзвінок.

Якщо Ви бажаєте отримати відповідь з питання утеплення Вашої квартири зовні якнайскоріше, зробіть фото стін, які потрібно утеплити здалеку (від квартири до даху) і надішліть нам по електронній пошті: prom_alp@i.ua. При першій же нагоді ми проконсультуємо Вас.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>