Утеплення фасадів альпіністами

Uteplennya_fasadiv_alpinistami

Утеплення фасадів  — актуальна на сьогоднішній день послуга. Це обумовлено  зацікавленістю приватних і юридичних осіб в економії енергоресурсів. Утеплення фасаду мінватою , пінопластом, пінополістиролом дозволяє знизити енерговитрати мінімум на 60%. Наявність утеплювача на стінах будівлі дозволяє створити в приміщеннях комфортний мікроклімат, вирішити проблему вогкості і протягів. Зовні будівлі утеплення запобігає появі висолів, захищає фасад від вологи та інших несприятливих атмосферних впливів.

Роботи з утеплення фасадів проводяться на будь-якій висоті. Ми реалізуємо проекти із застосуванням методу промислового альпінізму.Він є найбільш практичним і безпечним. Висотні роботи в prom-alp.kiev.ua виконуються виключно висококваліфікованими фахівцями. Всі наші співробітники пройшли навчання, отримали допуск до висотних робіт. Крім того, промислові альпіністи prom-alp.kiev.ua є фахівцями в галузі будівельних технологій. Професіоналізм і досвід дозволяють їм оперативно виконувати роботи з утеплення фасадів будівель будь-яких архітектурних форм.

Ціни на утеплення фасаду:

Найменування робіт Од. вим. Варт. робіт
Підготовка поверхні стін кв.м. 15 грн.
Пристрій утеплювача при необхідності кв.м. 70 грн.
Нанесення штукатурного шару кв.м. 100 грн.
Фарбування поверхні фасаду кв.м. 50 грн.

* Ціни вказані без урахування вартості матеріалу

Системи утеплення

Ми пропонуємо своїм клієнтам на вибір кілька систем утеплення. Кожна має свої особливості та переваги.

Утеплення фасаду мінватою дозволяє вирішити завдання звукоізоляції і паропроникності зовнішніх стін. Роботи проводяться із застосуванням відповідних витратних матеріалів. Мінераловатні плити кріпляться до стін клеєм, дюбелями. Утеплювач штукатуриться за спеціальною технологією. Фінішним етапом робіт є фарбування фасаду.

Утеплення фасаду пінополістиролом здійснюється за аналогічною технологією. Плити закріплюються на підставі, штукатуряться, фарбуються. Пінополістирол, що володіє високими теплозберігаючими характеристиками, часто вибирається в якості матеріалу для утеплення зовнішніх стін.

Найпоширенішою технологією є утеплення фасадів пінопластом . Матеріал має тепло-, звукоізоляційні властивості, є біостійким, витримує перепади температур. Легкий і практичний пінопласт зручний у використанні. З його допомогою виконуються роботи з утеплення приватних і висотних будинків.

Монтаж утеплювача

Промисловими альпіністами компанії prom-alp.kiev.ua монтаж утеплювача здійснюється в безопорному просторі на будь-якій висоті. При цьому гарантується безпеку проведення робіт та якість результату.Професіонали prom-alp.kiev.ua монтують утеплювач на підстави з цегли, бетону, панелі і блокові конструкції.При шовного технології в процесі установки особлива увага приділяється перевірці покриття на предмет відсутності містків холоду. Безшовне або мокре утеплення фасаду (з розпиленням на поверхню суміші з пінополіуретаном або застосуванням методу штукатурення) дозволяє уникнути тепловтрат за рахунок структури матеріалу і способу його нанесення.

Довіряйте утеплення фасаду і стін професіоналам! Для замовлення послуги телефонуйте: +38 (067) 466-77-49


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>