/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Утеплення фасадів

  Uteplenie-fasadaУтеплення фасадів будівель — популярний спосіб зовнішньої обробки будівель. Він дозволяє вагомо скоротити витрати енергоресурсів, створивши при цьому оптимальний температурний режим і забезпечивши максимально комфортні умови для життя людини як у зимовий період, так і в літні місяці.

  ТОВ «prom-alp.kiev.ua» виконує утеплення фасадів будівель із застосуванням сучасного обладнання. Промислові альпіністи нашої компанії, які пройшли спеціальне навчання і мають багаторічний досвід у сфері будівельних послуг, виконують монтаж будь-якої складності.

  Які переваги дає утеплення фасадів альпіністами

  Причин проникнення холоду і високих тепловтрат в квартирах і будинках може бути декілька:

  • Протікання труб або покрівлі;
  • Недотримання технології утеплення, монтажу вікон;
  • Пошкодження пароізоляції плівки і приховані дефекти під обшивкою;
  • Дефекти швів і утворення «містків холоду».

  Згідно законам теплотехніки найбільш ефективними є зовнішні способи утеплення будівель, застосовуючи які можна змістити точку роси за межі приміщень, захистивши тим самим будівельні конструкції від промерзання.

  Виконавши зовнішню ізоляцію стін, можна вирішити відразу кілька завдань:

  • Підвищити енергоефективність будинку, знизивши при цьому витрати на опалення приміщень в холодну пору року;
  • Підвищити теплову інерційність будівлі, звівши до мінімуму перепади температур і створивши оптимальний мікроклімат приміщення;
  • Усунути вогкість у квартирі і позбутися від цвілі, що утворюється на внутрішній поверхні стін;
  • Вирішити питання естетичного оформлення будинку шляхом застосування декоративних оздоблювальних матеріалів;
  • Продовжити термін експлуатації споруди, запобігши потрапляння вологи між панелями і захистивши несучі стіни від циклів замерзання-відтавання.

  Способи утеплення фасадів

  В залежності від побажань замовника та рівня складності здійснюваних робіт, фахівці «prom-alp.kiev.ua» застосовують кілька способів ізоляції.

  Вентильований фасад

  Являє собою сухий спосіб утеплення будівлі. Складається з алюмінієвих ізоляційних плит або ПВХ-панелей, вітрозахисної мембрани і декоративного шару. В силу відносно високу вартість такий вид утеплення можуть дозволити небагато.

  Утеплення термопанелями

  Конструкція панельної системи аналогічна вентильованим фасадам. У якості ізоляційного матеріалу виступають пінополістирол і пінополіуретан. Облицювальні панелі виконують з фіброцементу, керамограніта і природного каменю.

  Мокрий фасад

  Припускає нанесення замішаних на воді клейових складів, в які втапливается армуюча сітка. Мокра ізоляція не створює додаткове навантаження на фундамент. Завдяки цьому її можна наносити на стіни будь-якої товщини, застосовуючи для зовнішньої обробки будівлі штукатурки, фарби, карнизи, балюстради, пілястри.

  Монтаж утеплювача на штукатурку виробляється на цегляну кладку, деревні спили, пінобетон, залізобетон.

  Матеріали для утеплення фасадів

  Структура захисного теплоізоляційного шару являє собою багатошарову систему, яка включає: утеплювач, клей, армуючої сітки, вирівнює штукатурку і самоочисну силіконову фарбу.

  Як утеплювач майстри нашої компанії використовують:

  1. Пінопласт — дешевий, легкий і зручний у роботі матеріал. Мільйони бульбашок повітря перешкоджають пропускання холоду, знижуючи тим самим втрати тепла в приміщенні.Але ізолююча система із застосуванням пінопласту може провокувати відсиріванню внутрішніх стін, яке нерідко супроводжується появою грибка. Щоб попередити цей процес, необхідно періодично провітрювати систему.
  2. Екструзійний пінополістирол — ефективний і простий у монтажі матеріал. Він має досить низький коефіцієнт теплопровідності — 0.037 Вт / м * ° С. Утеплення фасадів з його застосуванням відноситься до безшовному методу ізоляції. Плити сажаются на спеціальний клей, фіксуються дюбелями, а потім закриваються штукатурним розчином з армування сіткою.
  3. Мінеральна вата — відмінний звуко- і теплоізоляційний матеріал, що складається з дрібних волокон. Технологія монтажу аналогічна ізоляції екструзійним пінополістиролом.Такий спосіб ізоляції відрізняється підвищеною проникністю, що особливо цінується в осінньо-зимовий період.

  Фахівці «prom-alp.kiev.ua» допоможуть вибрати оптимальний спосіб утеплення будинку, який вдало буде поєднувати в собі чудові експлуатаційні та естетичні якості. Для утеплення фасадів промислові альпіністи нашої компанії використовують тільки високоякісні матеріали і найнадійніше спорядження.

  Доручивши роботу професіоналам, ви зможете в найкоротші терміни вирішити будь термінові завдання, звівши до мінімуму матеріальні витрати.

  Телефонуйте:   (067) 466-77-49

  Утепление фасада

  К Началу