У Києві намалювали графіті, яке може потрапити в книгу рекордів Гіннеса

Mural_art

Австралійський художник Гвідо Ван Хелтен, який вже намалював у Києві гігантський портрет Лесі Українки, трудиться над новою роботою. Буквально на очах у киян на стіні 18-поверхового будинку на бульварі Лесі Українки, 36б, з’являється прекрасна незнайомка. Це — українка в національному костюмі.

MuralВізерунки на вишиванці автор майстерно робить прямо з цегли, зафарбовуючи все кругом і залишаючи «цегляний» орнамент недоторканим. За задумом автора і глави Печерського району Сергія Мартинчука, це графіті, присвячений красі та силі українських жінок, стане найвищим у Європі.

Заявку на рекордно вже планують подати до Книги рекордів Гіннеса. Гігантське графіті може виявитися унікальним не тільки для України, але і для всього світу. Марафон Мураль на Святошино — величезних картин на стінах будинків — триває. Днями на вулиці Булаховського, 40, закінчили чергове графіті. На цей раз на стіні 16-поверхової висотки намалювали величезну птицю. Автор Мура — український стріт-арт художник, який встиг відзначитися зі своїми роботами в багатьох містах світу — Алекс Масев.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>