Піскострумна обробка

Piskostruminna-obrobka

Будь-яка поверхня перед нанесенням фінішного покриття повинна бути якісно очищена. Вирішити це завдання швидко і ефективно дозволяє метод піскоструминної обробки. За допомогою піску з різних поверхонь видаляються висоли, жирові плями, іржа, залишки штукатурки і фарби. Метод найчастіше застосовується при роботі з металоконструкціями. Піскострумна обробка передує антикорозійного обробці металу.

Види піскострумної обробки 

Піскострумна обробка буває сухий і вологою. Перша застосовується для очищення поверхонь з природного, штучного каменю, цегляних основ, бетонних фасадів, металу (корпусу техніки, гідроспоруди, промислові труби тощо). Гідроструменевих метод (при змішуванні піску з водою) використовується в умовах щільної забудови. Від класичного він відрізняється меншим утворенням пилу в процесі роботи. Гідроструминне очистка виконується складом з 30% води і 70% абразиву.

Особливості проведення робіт

Піскострумна обробка металоконструкцій і споруд методом промислового альпінізму дозволяє гарантувати якість робіт на будь-якій висоті. Фахівці prom-alp.kiev.ua працюють з об’єктами будь-якого призначення.Досвід і професіоналізм дозволяє нам виконувати замовлення великих обсягів в стислі терміни. Залучення до роботи промислових альпіністів — ваша можливість оптимізувати витрати на піскоструминну очищення об’єкта.

В процесі робіт фахівцями промальпа використовується стандартне обладнання. Пескоструем, вологі та сухі, працюють за одним принципом. Пісок з фракцією 0,1 — 3,5 мм засипається в воронку, в яку подається вода (при гідроструменевого обробці поверхонь). Після включення обладнання розпочинається подача абразиву на очищається ділянку. Роботи проводяться відкритим і закритим способом. Найчастіше застосовується перший. Його перевага в мобільності піскоструминного устаткування.

Фахівці prom-alp.kiev.ua дотримуються поетапну технологію піскострумної очищення об’єктів. На першому етапі проводяться підготовчі роботи. Об’єкти, що не потребують очищення, ізолюються, зона виконання робіт огороджується.

Основним етапом очищення є безпосереднє видалення забруднень з металевою, цегляної, кам’яної поверхні. Для гарантії ефективності результату фахівець підбирає тип абразиву і тиск в піскоструєм для кожного об’єкта в індивідуальному порядку. Компанія prom-alp.kiev.ua використовує сучасні технології, що дозволяють очищати методом сухої або вологої піскоструминної обробки будь-які забруднення.

Завершальним етапом робіт є прибирання відпрацьованого абразиву. Відповідно до умовами замовлення можуть проводитися супутні операції: обробка антикорозійним складом, полірування, фарбування та інше.

Піскострумні послуги можуть мати різну вартість. Ціна безпосередньо залежить від наступних факторів: тип об’єкта, вид використовуваного обладнання, кількість і характер забруднень поверхні. Для замовлення послуги і розрахунку вартості робіт телефонуйте:

+38 (067) 466-77-49


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>