/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Піскострумна обробка

  Пескоструйная обработка, Фасадные работы / 5 августа, 2015

  Будь-яка поверхня перед нанесенням фінішного покриття повинна бути якісно очищена. Вирішити це завдання швидко і ефективно дозволяє метод піскоструминної обробки. За допомогою піску з різних поверхонь видаляються висоли, жирові плями, іржа, залишки штукатурки і фарби. Метод найчастіше застосовується при роботі з металоконструкціями. Піскострумна обробка передує антикорозійного обробці металу.

  Види піскострумної обробки 

  Піскострумна обробка буває сухий і вологою. Перша застосовується для очищення поверхонь з природного, штучного каменю, цегляних основ, бетонних фасадів, металу (корпусу техніки, гідроспоруди, промислові труби тощо). Гідроструменевих метод (при змішуванні піску з водою) використовується в умовах щільної забудови. Від класичного він відрізняється меншим утворенням пилу в процесі роботи. Гідроструминне очистка виконується складом з 30% води і 70% абразиву.

  Особливості проведення робіт

  Піскострумна обробка металоконструкцій і споруд методом промислового альпінізму дозволяє гарантувати якість робіт на будь-якій висоті. Фахівці prom-alp.kiev.ua працюють з об’єктами будь-якого призначення.Досвід і професіоналізм дозволяє нам виконувати замовлення великих обсягів в стислі терміни. Залучення до роботи промислових альпіністів — ваша можливість оптимізувати витрати на піскоструминну очищення об’єкта.

  В процесі робіт фахівцями промальпа використовується стандартне обладнання. Пескоструем, вологі та сухі, працюють за одним принципом. Пісок з фракцією 0,1 — 3,5 мм засипається в воронку, в яку подається вода (при гідроструменевого обробці поверхонь). Після включення обладнання розпочинається подача абразиву на очищається ділянку. Роботи проводяться відкритим і закритим способом. Найчастіше застосовується перший. Його перевага в мобільності піскоструминного устаткування.

  Фахівці prom-alp.kiev.ua дотримуються поетапну технологію піскострумної очищення об’єктів. На першому етапі проводяться підготовчі роботи. Об’єкти, що не потребують очищення, ізолюються, зона виконання робіт огороджується.

  Основним етапом очищення є безпосереднє видалення забруднень з металевою, цегляної, кам’яної поверхні. Для гарантії ефективності результату фахівець підбирає тип абразиву і тиск в піскоструєм для кожного об’єкта в індивідуальному порядку. Компанія prom-alp.kiev.ua використовує сучасні технології, що дозволяють очищати методом сухої або вологої піскоструминної обробки будь-які забруднення.

  Завершальним етапом робіт є прибирання відпрацьованого абразиву. Відповідно до умовами замовлення можуть проводитися супутні операції: обробка антикорозійним складом, полірування, фарбування та інше.

  Піскострумні послуги можуть мати різну вартість. Ціна безпосередньо залежить від наступних факторів: тип об’єкта, вид використовуваного обладнання, кількість і характер забруднень поверхні. Для замовлення послуги і розрахунку вартості робіт телефонуйте:

  +38 (067) 466-77-49

  Оставить ответ

  Послуги
  Любые виды высотных работ Промышленный альпинизм
  ☎ 067-466-77-49
  Киев
  пр. Свободы, 16
  e-mail: prom-alp.kiev@i.ua
  Работаем без перерывов и выходных
  Любые виды высотных работ
  К Началу