Підйом вантажів на висоту

Yak_zanesti_mebli_cherez_vikno

Переїзд, покупка нових меблів або обладнання часто вимагають спеціальної їх доставки в потрібне приміщення у висотній будівлі. Якщо потрібні предмети мають невеликі розміри і низька вага, то проблем не виникає. Для доставки використовуються сходовий марш або ліфт. Зовсім інша справа, коли предмети мають нестандартні розміри або велику вагу. У таких випадках може знадобитися  підйом меблів через вікно.

Самостійно впоратися з цим завданням неможливо. Для таких робіт потрібно спеціальна техніка: кран, автовишка, лебідочний механізм і т.п. Вибір техніки і методу підняття залежить від характеру вантажу.

Щоб забезпечити надійність виконуваних робіт, ви повинні надати компанії, яка цим займається, всю необхідну інформацію:

  • Поверх, на який потрібно підняти вантаж.
  • Габарити і вага вантажу.
  • Розміри вікна.
  • Наявність або відсутність біля будинку майданчики для крана або автовишки.

Згідно з отриманою інформацією, співробітники компанії вирішують, як буде відбуватися  підйом вантажів на висоту . При будь-якому способі основним завданням є доставка вантажу до необхідного вікна.

Щоб витягти ваш вантаж в саме приміщення, необхідно, щоб цим зайнялися промислові альпіністи. Ці люди пройшли спеціальну підготовку, мають досвід роботи на висоті, знають всі тонкощі подібних робіт. Адже одна справа, підняти металеву меблі , і зовсім інша, коли йдеться про тендітну меблів, великих дзеркалах і т.п. Тут потрібні знання специфіки роботи, необхідно враховувати всі складнощі, які виникають у таких випадках.

Саме тому  висотні роботи в Києві , та й у будь-якому іншому місті, слід доручати компанії, яка має все необхідне для цього:

  • Спеціальну техніку: автовишка, кран, лебідкові механізми, устаткування для спуску і підйому людей і т.п.
  • Кваліфікованих фахівців, які мають досвід робіт на висоті.
  • Дозвіл на проведення подібних робіт, адже вони відносяться до робіт з високим ступенем небезпеки для людей.

Такою компанією і є «prom-alp.kiev.ua». Усі види висотних робіт виконуються якісно, ​​акуратно і швидко. Послуги промислових альпіністів «prom-alp.kiev.ua» можуть знадобитися вам у випадках, коли мова йде про такі роботи на висоті, як миття вікон альпіністами, монтаж зовнішнього блоку кондиціонера, піскоструминна обробка стін і т.п.

Щоб вам не було потрібно, фахівці з «prom-alp.kiev.ua» завжди готові надати необхідну допомогу.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>