Кронування дерев

Кronirovanie-derevev

Наша компанія надає послуги з видалення, обрізки та кронування дерев. Як правило, такі роботи проводяться для того, щоб надати кронам більш привабливу форму, убезпечити комунікації, будівлі та людей від падіння сухих гілок, стимулювати ріст зелених насаджень.

Кронування та обрізку дерев виконують промислові альпіністи із застосуванням спеціального спорядження. Для підйому по стовбуру використовуються мотузкові петлі, так як кішки і аналогічні пристосування ушкоджують кору.

Види обрізки дерев

  • Санітарна. Необхідна для видалення сухих або інфікованих гілок з метою купірування захворювання.Місця спила обробляються садовим варом і / або захисними фунгіцидами.
  • Омолоджуюча. Старі гілки видаляються для стимулювання росту нової кори і спускаються по частинах, якщо дерево росте поблизу скупчення людей або будівель.
  • Структурна (формувальна). Для додання кроні необхідної формі обрізаються живі гілки дерева, пересічні зі стволом, що ростуть усередину крони, притираються інші гілки і т.д.

Санітарна обрізка може виконуватися в будь-який час року, що омолоджує повинна проводитися навесні, декоративна — з жовтня по квітень після опадання листя і до гніздів’я птахів.

Види кронування

  • Стоншуються. Таке кронування дерев охороняє їх від пошкодження через сильний вітру або рясних снігопадів. Спіл великих гілок і зменшення висоти дерева знижує парусність крони і вітрове навантаження на стовбур. Стоншуються кронування рекомендується проводити в тих місцях, де впало дерево може завдати матеріальної шкоди довколишнім об’єктам або травмувати перехожих.
  • Понижувальний. Якщо гілки дерев знаходяться в безпосередній близькості (менше 2 метрів) або досягли ліній електропередач, вікон, фасадів будівель або інших висотних об’єктів, наприклад, загороджують світлофор або дорожній знак, виконується понижувальний кронування дерев. Таким же способом видаляються гілки, які нависають над дахами будинків і перешкоджають нормальній експлуатації систем водовідливу.
  • Що підвищує. Якщо гілки в нижній частині ствола заважають проходу, огляду або погіршують освітленість ділянки, вдаються до що підвищує кронування.
  • Топпінг, або глибока омолоджує обрізка. Видаляються всі гілки і верхівка стовбура дерева. Таким способом зазвичай виконується кронування тополь і лип в межах міста.

Способи видалення дерев

До видалення, як до крайнього заходу, вдаються, якщо кронування неможливо усунути небезпеку, джерелом якої може стати інфіковане або аварійне дерево. Існують наступні способи видалення дерев:

  • Спіл цілком і валка частинами. Підходить для відкритих лісових територій, в процесі можливе пошкодження грунтового шару.
  • Спіл частинами з контрольованим спуском. Застосовується в обмежених умовах. Альпіністи послідовно обрізають всі гілки крони і частини стовбура, потім плавно спускають їх за допомогою мотузок і роликів.
  • Спіл з вишки. Використовується для видалення аварійних дерев, що ростуть похило і / або під ЛЕП.

Вартість кронування дерев

Вартість кронування дерев у столиці залежить від конфігурації крони, товщини стовбура, взаємного розташування дерев, знаходження в безпосередній близькості будов або проводів, необхідності використання автовишки та інших факторів. Розбіг цін досить великий від 2000 рублів за що підвищує кронування сосни з вільним скиданням гілок до 17 000 рублів за Топпінг дорослого дуба і вище.

Фахівці компанії  мають всі необхідні інструменти та обладнання для обрізки і кронування дерев в Києві, а також великий практичний досвід видалення складних, сухих, аварійних і небезпечних дерев, в т. Ч. Зростаючих під ЛЕП. Ми гарантуємо акуратність при проведенні робіт, швидкий результат і доступні ціни на послуги.

Залиште заявку на обрізку або спіл дерев зручним вам по телефону: (063) 709-07-54.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>