Герметизація міжпанельних швів і віконних контурів

Germetizaciya-mizhpanelnix-shviv

Наші фахівці — це спільнота професіоналів, яким по плечу будь-які висотні роботи, в тому числі і герметизація міжпанельних швів.

Завдяки точному і повному слідування умовам нормативних актів герметизація швів і стиків огороджувальних конструкцій стараннями наших фахівців дозволить вам відчути різницю. 

Повірте, вона буде досить відчутною, адже після герметизації міжпанельних швів ви забудете про протяги і відчутті холодних стін, які не залишали вас раніше. Всі наші майстри пройшли спеціальне навчання і мають посвідчення на право проведення таких робіт, тому закладення швів буде виконана якісно і в строк.

Власні ноу-хау і технології герметизації швів

Герметизація міжпанельних швів здійснюється за допомогою спеціальної технології «Утеплений шов», яка дозволяє блокувати приплив повітря на стиках панелей. Таким чином, герметизація швів забезпечує солідну економію тепла — до 10-15 %%! Така закладення швів з використанням вилатерму-сп і спеціальної мастики усуває «містки холоду» в бетонних, дерев’яних, керамічних і металевих конструкціях.

Матеріали для ідеальної герметизації швів

Оскільки герметизація швів в міжпанельних стиках і контурах пластикових або дерев’яних вікон дозволяє захищати приміщення від припливу повітря, нам важливо вибрати ті матеріали, завдяки яким закладення швів буде довговічною і стійкою перепоною на шляху несприятливих факторів зовнішнього середовища.Використовувані нами мастики та спеціальні утеплюючі джгути відрізняються підвищеною морозостійкістю і вологонепроникністю. Герметизація міжпанельних швів, що змінюються в розмірах до 25% від ширини стику, за допомогою таких матеріалів стає реальністю.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>