Гидроизоляция фасада

Гидроизоляция фасада

gidroizoliatsia

Большинство современных строительных материалов, используемых, имеют пористую поверхность, позволяет стенам здания, так сказать, «дышать». Но вместе с воздушными потоками вглубь стен может проникать влага, причем, как изнутри, так и снаружи.

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya_mizhpanelnix_shviv_2

Промисловий альпінізм в сфері утеплення багатоповерхових будівель

Питання збереження тепла всередині будівлі в холодний період року є одним з найважливіших при експлуатації будинків панельного типу. Панельна зборка будинків являє собою зведення будови з окремих залізобетонних панелей, які і складають цілісну конструкцію. При укладанні бетонних конструкцій між окремими панелями залишаються щілини, які обробляються спеціальною мастикою. З часом цей з’єднувальний матеріал втрачає придатність, а термоізоляція будівлі стає незадовільною.

На допомогу приходить герметизація міжпанельних швів — процедура, яка є особливо актуальною для суворого російського клімату. Процес герметизація міжпанельних швів проводився в плановому порядку, відповідно до графіка капітальних ремонтів.

Погана міжпанельних теплоізоляція — це істотні тепловтрати, це також руйнування фасаду будівлі, освіта вогкості і цвілі в зруйнованих швах.

Читати далі

Гідроізоляція фасаду

gidroizoliatsia

Більшість сучасних будівельних матеріалів, які використовуються, мають пористу поверхню, що дозволяє стінам будівлі, так би мовити, «дихати». Але разом з повітряними потоками вглиб стін може проникати волога, причому, як зсередини, так і зовні.

Читати далі